rosa1986 Opublikowano 31 Grudnia 2016 #21 Opublikowano 31 Grudnia 2016 12 godzin temu, spiochu napisał: Bo nie było się czym chwalić Dość powiedzieć, że miałem odebrać na Wschodnim w Warszawie a odebrałem w Lublinie i to tylko dlatego, że jest tam jeden z czterech punktów konduktorskich w Polsce, gdzie można zlecić odbiór przesyłki z pociągu... Wysłane z telefonu A myślałam, że ja miałam kiepsko jak na złamanie karku jechaliśmy ze Wschodniego na Centralny. Pan kierownik pociągu po moim pytaniu na Dworcu Wschodnim czy może dać mi paczkę nadaną dla mnie w Krakowie odpowiedział, że on już ją zostawił na Centralnym, bo tylko do tamtej stacji są wiezione przesyłki konduktorskie. To nic, że na paczce była podana stacja odbioru i mój numer telefonu. Ale problemem jak widać było zadzwonić i powiedzieć, żebym czekała na innej stacji. Była godz 22 i już lekko się zdenerwowałam. Na szczęście paczka z rybami bezpiecznie czekała na Dworcu Centralnym. Ale musisz mi Piotrze kiedyś opowiedzieć tą historię, bo aż mnie ten Lublin zaintrygował
marcin73m Opublikowano 31 Grudnia 2016 #22 Opublikowano 31 Grudnia 2016 4 minuty temu, rosa1986 napisał: Ale musisz mi Piotrze kiedyś opowiedzieć tą historię, bo aż mnie ten Lublin zaintrygował Gosia, Piotr pewnie chciałby o tym jak najszybciej zapomnieć..
Andrzej Głuszyca Opublikowano 31 Grudnia 2016 #23 Opublikowano 31 Grudnia 2016 ...nie zapominajcie ,że jest to dział "przedstaw się i swoje akwarium".
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się