dess Opublikowano 25 Grudnia 2016 Autor #11 Opublikowano 25 Grudnia 2016 więc nie kupiłeś tych, które są tak chwalone tylko "poprzednią wersję" .. te, które teraz są / były niedawno chwalone na forum są w sprzedaży chyba od sierpnia / września 2016 .. (te z poniższego zdjęcia) miałem ryby z tej grupy co Twoje (też od FM) i też miały po 7 pasów i więcej - poleciały do zoologicznego .. chyba niepotrzebnie oddałeś te dwa poprawnie wybarwione samce ... co masz na myśli o terroryzowaniu, rzeczywiście je tłukły czy po prostu się ganiały ? Ganiają i pojedynkują się obecni. Najpierw jeden trzymał przez kilka tygodni wszystkie ryby pod filtrem, jak go oddałem to zdominowany samiec od razu zaczął powielać jego zachowania.Później już było spokojniej, ale bez takich walorów estetycznych.Przyglądnąłem się temu małemu samcowi i faktycznie, ma 5 pasów.
timi-akwaria.pro Opublikowano 25 Grudnia 2016 #12 Opublikowano 25 Grudnia 2016 Gdzie się schowały afry i rdzawe? Nie widać na zdjęciach. Akwarium sympatyczne
Mrbestia Opublikowano 26 Grudnia 2016 #14 Opublikowano 26 Grudnia 2016 (edytowane) timi kolega napisał w pierwszym poscie, ze ostatrczna obsada dojedzie za 2 tygodnie, Akwarium ma swoj klimat i jakie tlo bedzie ..... Edytowane 26 Grudnia 2016 przez Mrbestia
dess Opublikowano 27 Grudnia 2016 Autor #15 Opublikowano 27 Grudnia 2016 (edytowane) Dnia 25.12.2016 o 22:41, timi napisał: Gdzie się schowały afry i rdzawe? Nie widać na zdjęciach. Akwarium sympatyczne Dziękuje, napisałem "jak dojdą", mam nadzieje, że za maksymalnie 2 tygodnie Edit. Nie doczytałem, że Mrbestia już wyjaśnił. Tło będzie odpatrzone od mbunarium Stana, na bokach i pocięte od środka. Edytowane 27 Grudnia 2016 przez dess
MatiK Opublikowano 27 Grudnia 2016 #16 Opublikowano 27 Grudnia 2016 Cześć, super Ci wyszedł ten zbiorniczek! Szkoda, że dwumetrowy się nie przyjął w domu bo coś mi się wydaje, że z Twoją ręką do aranżacji byłoby na co popatrzeć... Ale cóż, dobre i to Czekam na foty z nową obsadą!
dess Opublikowano 30 Grudnia 2016 Autor #17 Opublikowano 30 Grudnia 2016 Dziękuję, ryby wczoraj zamówione i już dziś odebrane. Nie bez przygód, na pozór nic, ale ja chyba dalej stoję na tym peronie.. Uzgodniliśmy odbiór przesyłki konduktorskiej w Tarnowie. Nic bliżej już nie kursuje. Intercity Matejko został zapowiedziany, że wjedzie na peron jak i tor na którym czekaliśmy. Intercity wjechał równo na 19:32, wsiadam do 4 od lokomotywy wagonu, przeleciałem wszystkie przedziały i kierownika nie było. Wysiadam, bo już gwizdek do odjazdu, nie mam ryb, obliczamy już z kolegą ile do Przemyśla i czy zdążymy na którąś stację przed, poleciało trochę łaciny, gdy na ten sam tor wjeżdża drugi intercity. Patrzę na numer czwartego wagonu, zgadza się, jest Kierownik i jest przesyłka. Także z małymi problemami, które przeżyliśmy strasznie, udało się. Ryby są piękne, szczególnie rdzawe, które są trochę większe od Cobue, jutro jakieś zdjęcia jak się pokażą.
spiochu Opublikowano 30 Grudnia 2016 #18 Opublikowano 30 Grudnia 2016 Przygody? Problemy? To jest nic w świetle tego jak ja odbierałem rybki w grudniu... Wysłane z telefonu
dess Opublikowano 30 Grudnia 2016 Autor #19 Opublikowano 30 Grudnia 2016 16 minut temu, spiochu napisał: Przygody? Problemy? To jest nic w świetle tego jak ja odbierałem rybki w grudniu... Wysłane z telefonu Przez kilka minut byłem pewien, że paczka mi odjechała sprzed nosa, więc nie wiem czy to nie był problem, każdy indywidualnie chyba to odbiera. Co się działo w Twoim przypadku, bo szukam po Twoich tematach, ale nie mogę się dogrzebać?
spiochu Opublikowano 30 Grudnia 2016 #20 Opublikowano 30 Grudnia 2016 Bo nie było się czym chwalić Dość powiedzieć, że miałem odebrać na Wschodnim w Warszawie a odebrałem w Lublinie i to tylko dlatego, że jest tam jeden z czterech punktów konduktorskich w Polsce, gdzie można zlecić odbiór przesyłki z pociągu... Wysłane z telefonu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się