mars Opublikowano 25 Lutego 2008 #21 Opublikowano 25 Lutego 2008 Jeśli to już któryś raz to ja zdecydował bym się na erytromycyne. Co do ryb to nic im nie będzie;) rybska nic nie będzie i tu się zgadzamy a pozatym to co do eryrto to nie bo po pierwsze zwłaszzca że o ile pamietam to vertex ma duże akwa i mu by była potrzeban ilość hurtowa erytro i troche by miał zabawy z kupnem po drugie nie ma gwarancji że trafi tym rodzajem erytro [a jest ich pare -davercin jest chyba najdzerszy w działaniu] w dany rodzaj sinic a po tzrecie może sie okazać że przy nastepnej podmianie wody wleje je razem z kranówą alebo przyniesi z rybka która własnie kupił P.S z rospędu przeczytałem tylko pierwszą strone Topicu i nie zauważyłem drugiej tak więc juz moje dywagacje sa nieaktualne jak widzę
mars Opublikowano 25 Lutego 2008 #22 Opublikowano 25 Lutego 2008 W karzdym bądz razie jak pomogło to fajnie, ale teraz nie mogę znaleśc linka -bo na jednym serwisie holenderskim była zajefajna dyskusja o zwalczaniu sinic i omawianie leków i generalnie rolnicy byli raczej na nie
vertex Opublikowano 3 Kwietnia 2008 Autor #23 Opublikowano 3 Kwietnia 2008 Od 25.02 troche minelo czasu .... Od podania w tamtym czasie erytromycyny o sinicach sluch zaginął ... Może się komuś ta informacja przyda (dla zainteresowanych erytro)
yaro Opublikowano 3 Kwietnia 2008 #24 Opublikowano 3 Kwietnia 2008 Tak się zastanawiam tylko nad jednym prosząc sie w aptece o antybiotyk większość z nas czai się w niej jak agent 007, proponuję pójść do lekarza pierwszego kontaktu poprosić go o receptę on sobie zapisze kolejną diagnozę a ja mam receptę.
vertex Opublikowano 3 Kwietnia 2008 Autor #25 Opublikowano 3 Kwietnia 2008 Możliwe ... mnie sie udało jakoś bezproblemowo ... wszystko zależy od człowieka .. a do lekarza po prostu nie miałem czasu iść bo od 7-15 jestem w pracy
Neno Opublikowano 3 Kwietnia 2008 #26 Opublikowano 3 Kwietnia 2008 Ile zuzyłes erytro... na swój baniak ? Jak się to stosuje w ogóle ?
vertex Opublikowano 3 Kwietnia 2008 Autor #27 Opublikowano 3 Kwietnia 2008 Ja mam 720 L ... mysle ze wody jakies 500 .... jako ze czytalem ze 400mg / 100 L .... dalem dwa dni ... po 2g (5 x 400mg) .... U mnie wystarczylo ... sinic zero ... wyczyscilo mi tez inne glonki ... ale cos za cos ....
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się