kazik851 Opublikowano 24 Sierpnia 2016 #1 Opublikowano 24 Sierpnia 2016 Witam wszystkich na poczatku chcialbym podziekowac dla STANA za jego wszystkie rady dziekuje ci serdecznie tak jak napisalem stawiam dobre piwko jak bedziesz na mazurach:)jezeli macie jakies uwagi co by wyglad poprawic to czekam na wasz uwagi pokrywa w trakcie robienia system narurowy falownik jebao rw8 jeden naswietlacz 10w
egon44 Opublikowano 24 Sierpnia 2016 #2 Opublikowano 24 Sierpnia 2016 Witaj... Nie wiem co tu jest do poprawy ,ogólnie jak dla mnie aranżację w zbiorniku masz super.filtracja ok,co do obsady to się nie wypowiem bo na fotkach słabo widać co tam pływa u ciebie.. Jedynie co mi się rzuciło w oczy to ten naświetlacz...Nie myślałeś o oświetleniu opartym na modułach Led+sterownik świtu i zmierzchu naszego forumowego kolegi Romka ''LedDimmerPro'' ?
kazik851 Opublikowano 24 Sierpnia 2016 Autor #3 Opublikowano 24 Sierpnia 2016 Dzieki za komentarz Wsumie to podoba mi sie taki pol mrok ale popatrze popatrze ten sterownik obsada to pare red redow alunakarek yellowkow .tylko musze jeszcze tlo przykleic tylko nie wiem na jaki klej spienione pcv do szkla ktos?
egon44 Opublikowano 24 Sierpnia 2016 #4 Opublikowano 24 Sierpnia 2016 (edytowane) 19 minut temu, kazik851 napisał: Dzieki za komentarz Wsumie to podoba mi sie taki pol mrok ale popatrze popatrze ten sterownik Ja też mam taki półmrok w zbiorniku ale oparty właśnie na modułach Led+ten sterownik 19 minut temu, kazik851 napisał: tylko musze jeszcze tlo przykleic tylko nie wiem na jaki klej spienione pcv do szkla ktos? Na pewno silikon soudal pomoże tylko nie pamiętam jego pełnej nazwy,także musisz czekać aż jakiś kolega napisze... Tak na koniec napiszę żebyś zadawał pytania w odpowiednich działach na dany temat bo za chwile nas moderator pogoni ... Edytowane 24 Sierpnia 2016 przez egon44
spiochu Opublikowano 24 Sierpnia 2016 #5 Opublikowano 24 Sierpnia 2016 Soudal Fix All Turbo ewentualnie Classic/Crystal. Wysłane z telefonu
kazik851 Opublikowano 27 Października 2016 Autor #6 Opublikowano 27 Października 2016 Tak wygląda ukończone na sterowniku Pana Romka jest moc polecam sterownik i moduły samsunga 1
egon44 Opublikowano 27 Października 2016 #7 Opublikowano 27 Października 2016 No i jest super!!! Podoba mi się
karadeniz Opublikowano 27 Października 2016 #8 Opublikowano 27 Października 2016 Mi też się podoba. Ciekawa jest ta "głowa rottweilera" po prawej! Pewnie za chwile ktoś napisze, że masz o 20 ryb za dużo ale w moim odczuciu jest jak należy. Akwa tętni życiem. Bravo Ty!
kazik851 Opublikowano 28 Października 2016 Autor #9 Opublikowano 28 Października 2016 Dzięki wróciłem z pracy i jednak to nie były oczy żony tylko dwa białe punkty na kamieniu ale dobry duch Malawi niech czuwa heh
eljot Opublikowano 28 Października 2016 #10 Opublikowano 28 Października 2016 A ja napiszę że jest kolorowo i chyba obsada dobierana tylko pod tym względem 1 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się