przemo-h Opublikowano 25 Sierpnia 2018 #31 Opublikowano 25 Sierpnia 2018 13 minut temu, kazik851 napisał: 2,5m malo jak bedzie za ciasno to 2,90m już postanowione:) wiecej nie wejdzie he 2,9 m to i tak bardzo przyzwoita długość. Trochę mnie przeraziło to 450l dla tych ryb na początku, ale widać, że wiesz co robisz. Powodzenia!
kazik851 Opublikowano 25 Sierpnia 2018 Autor #32 Opublikowano 25 Sierpnia 2018 4 minuty temu, przemo-h napisał: 2,9 m to i tak bardzo przyzwoita długość. Trochę mnie przeraziło to 450l dla tych ryb na początku, ale widać, że wiesz co robisz. Powodzenia! 450l to dawno bylo teraz jest 720l a bedzie wieksze :))))
bakus_44 Opublikowano 30 Sierpnia 2018 #33 Opublikowano 30 Sierpnia 2018 Piękny aristo, reszta obsady tez super. Tylko zbiornik za mały dla tych ryb. Dobrze, że planujesz przesiadkę na większy.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się