michal_j Opublikowano 30 Marca 2016 Autor #41 Opublikowano 30 Marca 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
Pleziorro Opublikowano 30 Marca 2016 #42 Opublikowano 30 Marca 2016 Wykonanie bardzo dobre jakościowo, ale na pewno drugi raz bym jej nie kupił - kupiłbym pokrywę a lampę robił na wzór tej oryginalnej i nakleił wewnątrz tej rury na płaskowniku aluminiowym dwa paski led RGBW a jako sterownik wykorzystał oferowany na tym forum sterownik LEDDimmerPro lub TC420 (w tym miesiącu jak wrócę z delegacji będę u siebie montował jeden z tych dwóch sterowników) Czytałem że te lampy zdychają, co zresztą mnie nie dziwi, bo taśma ma klasę szczelności IP65, jeśli w przyszłości planujesz zmianę oświetlenia to celuj raczej w moduły RGB i white z klasą szczelności IP68.
michal_j Opublikowano 30 Marca 2016 Autor #43 Opublikowano 30 Marca 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
Agnieszka S Opublikowano 30 Marca 2016 #44 Opublikowano 30 Marca 2016 Dziękuję Pokrywę już kiedyś od nich miałam i byłam bardzo zadowolona, z oświetlenia również - T5. Czyli z tego co piszesz, nie opłaca się kupować tych droższych led... też nie lubię żółtawego odcienia bieli, a zależy mi na efekcie "morskiego" - miałam wcześniej i trochę tęsknię za tym biotopem Bardzo spodobał mi się efekt u Ciebie w akwarium - rybki pod tymi niebieskimi ledami naprawdę fajnie się prezentują. Trzymam kciuki za Twoje akwarium. Bardzo fajnie się zapowiada.
michal_j Opublikowano 30 Marca 2016 Autor #45 Opublikowano 30 Marca 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
Agnieszka S Opublikowano 30 Marca 2016 #46 Opublikowano 30 Marca 2016 Tak, miałam tą poprzednią pokrywę, a do niej tubkę silikonu Troszkę mnie zmartwiłeś z tymi ledami, myślałam, że będą ok. Spróbuję do nich napisać, ewentualnie pójdę w T5.
michal_j Opublikowano 7 Kwietnia 2016 Autor #47 Opublikowano 7 Kwietnia 2016 (edytowane) .. Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
Pleziorro Opublikowano 7 Kwietnia 2016 #48 Opublikowano 7 Kwietnia 2016 No spore No2 i spore No3, podmiany musisz robić regularnie po 20-25% przy takim zarybieniu. Bo biolog nie wyrabia.
michal_j Opublikowano 16 Kwietnia 2016 Autor #49 Opublikowano 16 Kwietnia 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
michal_j Opublikowano 24 Kwietnia 2016 Autor #50 Opublikowano 24 Kwietnia 2016 (edytowane) ... Edytowane 17 Listopada 2018 przez michal_j
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się