ivan161 Opublikowano 13 Lutego 2016 Autor #21 Opublikowano 13 Lutego 2016 Udało się poprawić balans bieli
egon44 Opublikowano 14 Lutego 2016 #22 Opublikowano 14 Lutego 2016 Wygląda na to,że zbiornik będzie odkryty bez pokrywy? Pyszczki tez lubią czasem wyskakiwać z baniaka ,więc brałbym pod uwagę przykrycie zbiornika np.szybą itp...
imak73 Opublikowano 14 Lutego 2016 #23 Opublikowano 14 Lutego 2016 Witaj w gronie zarażonych pysiami. Nie wiem czy wiesz, że no to choróbsko jest tylko jedne lekarstwo - coraz większy zbiornik A tak na serio , to całkiem fajna aranżacja. Ja pomyślał bym tylko o czymś na tylną ścianę, no i faktycznie szkiełko na górę. Powodzenia.
ivan161 Opublikowano 14 Lutego 2016 Autor #24 Opublikowano 14 Lutego 2016 Dzięki za sugestie ;-) Szyba nakrywkowa już wcześniej zamówione u szklarza. A co max na myśli że coś dał byś na tło? Obecnie przyklejone jest czarna folia. Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
Bezprym Opublikowano 14 Lutego 2016 #25 Opublikowano 14 Lutego 2016 Jeśli mogę coś zasugerować to odwróciłbym ten duży kamień tak by ta pionowa strona była od szyby bocznej lepie ptefiltr wtedy byłby mniej widoczny. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
ivan161 Opublikowano 14 Lutego 2016 Autor #26 Opublikowano 14 Lutego 2016 Pewnie wszelkie sugestie są mile widziane. Co do tego kamienia to też trochę kwestia felernej perspektywy bo zdjęcie zrobione jest od góry a i sama rurka będzie bliżej wzmocnienia. Ukrycie prefiltr było zamiarem przy ustawianiu tego kamienia :-) I mimo że wszystko stoi bezpośrednio na PCV wolałem dmuchać na zimne i nie zbliżać się nazbyt do szyby. Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
Bezprym Opublikowano 14 Lutego 2016 #27 Opublikowano 14 Lutego 2016 Nie chodzi o zbliżenie do szyby tylko żebyś go odwrócił. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
ivan161 Opublikowano 14 Marca 2016 Autor #28 Opublikowano 14 Marca 2016 Mineło chwilę czasu, obsada pływa już od dwóch tygodni
Andrzej Głuszyca Opublikowano 14 Marca 2016 #29 Opublikowano 14 Marca 2016 ...podoba mi się bardzo. Natomiast schowałbym tę grzałkę bo nie ukrywam ,że zaburza moje poczucie estetyki:) Możesz ją śmiało położyć na piasku po prawej za kamieniami i nie będzie widoczna. Nic jej się nie stanie..też tak mam schowaną swoją.
ivan161 Opublikowano 14 Marca 2016 Autor #30 Opublikowano 14 Marca 2016 Docelowo tak właśnie będzie Andrzeju. Chwilowo tak "wrzucona" bo w trakcie kalibracji. Swoją drogą Jager nie jest najłatwiejszą grzałką do ukrycia w tak małym basenie. 50cm swoje robi :/
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się