egon44 Opublikowano 29 Stycznia 2016 #11 Opublikowano 29 Stycznia 2016 Nawet jak bym forum nie widzial to po pierwsze... Na dzien dobry wpuscic 80 sztuk ryby to duze pieniadze i w zyciu nie wpuscil bym tyle ryb z jednego zrodla. A po drugie to wiem do jakich rozmiarow rosna te gatunki i mam wyobraznie Poki co czytam i czytam, jesli chodzi o FAQ to 90% tych rzeczy wiedzialem z doswiadczenia i postow z for dotyczacych akwarystki slodkowodnej ogolnie. Kopalnia jest dopiero w postach i tematach Sorki za OT ,bo już się rozpędzamy schodząc z tematu,więc może nas ktoś pogonić... No jasne wiem o co ci chodzi,bo ja sam bym tyle ryb nie kupił nawet te 30szt czy nawet więcej... Co do FAQ to jest bardziej dział do zaczynających przygodę z naszym biotopem,osobiście jednak warto to poczytać dla dodatkowej wiedzy
Bezprym Opublikowano 30 Stycznia 2016 #12 Opublikowano 30 Stycznia 2016 Mają ludzie wyobraźnię, wystarczy sobie przeliczyć ilość litrów przypadających na rybę przy takiej ilości żeby zorientoeać się że to za dużo ryb na taki litraż. Tym bardziej że te nasze rybki ostatecznie yo takie małe nie są. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
MatiK Opublikowano 30 Stycznia 2016 #13 Opublikowano 30 Stycznia 2016 Zadzwonilem dzisiaj do jednego z hodowcow z Warszawskiego Bemowa i dowiedzialem sie ze w takim zbiorniku powinno byc docelowo okolo 50-60 sztuk bo to ryby stadne... Dobry artysta... Całe szczęście, że trafił na rozsądnego akwarystę.
ivan161 Opublikowano 11 Lutego 2016 Autor #15 Opublikowano 11 Lutego 2016 Jak Wam sie podoba? Jutro powinny zagoscic juz kamienie Szczerze mowiac nie spodziewalem sie ze od pomyslu w mojej glowie do realizacji pojdzie tak szybko P.S Przepraszam za jakosc
MatiK Opublikowano 12 Lutego 2016 #16 Opublikowano 12 Lutego 2016 No tak bez kamieni to ciężko coś ocenić, szkło jak szkło
ivan161 Opublikowano 13 Lutego 2016 Autor #17 Opublikowano 13 Lutego 2016 Tak jak obiecalem wrzucam zdjecia z kamieniami Wszelkie sugestie mile widziane. Nie wiem dlaczego wyszlo takie przeklamanie co do koloru, ale oswietlenie to T5 2x54W 10000K.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 13 Lutego 2016 #18 Opublikowano 13 Lutego 2016 Nie wiem dlaczego wyszlo takie przeklamanie co do koloru, ale oswietlenie to T5 2x54W 10000K. ...zły balans bieli w aparacie ustawiłeś. Ułożenie kamieni fajne. Masz taki sam prefiltr. Ja zamiast oryginalnych gąbek daję bardzo gęsto ( dużo) waty akwarystycznej.
ivan161 Opublikowano 13 Lutego 2016 Autor #19 Opublikowano 13 Lutego 2016 Zdjecia zrobione na automacie. Fakt ze moglem sie lepiej przylozyc. Juz jedzie do mnie 500g waty JBL symec bo plan mam dokladnie taki jak Ty by upchac ja w prefiltrze. Zanim zbiornik sie ustabilizuje niech pobedzie gabka.
egon44 Opublikowano 13 Lutego 2016 #20 Opublikowano 13 Lutego 2016 Fajna aranżacja ...Teraz pozostaje tylko czekać aż baniak dojrzeje,a potem tylko zarybiać
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się