ivan161 Opublikowano 28 Stycznia 2016 #1 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Witajcie Mam na imię Krzysiek, zajrzałem tutaj z ciekawości jakiś czas temu i tak już zostałem. W chwili obecnej jestem na etapie szukania zbiornika i szafki pod malawi. Akwaria ogólne już mi się trochę znudziły W planach jest zbiornik 120x50x50. Mam nadzieje ze z kazdym dniem bede mogl powoli wstawiac zdjecia z przygotowan zbiornika Pozdrawiam P.S z rozpedu zrobilem gafe z nickiem... Juz napisalem do admina z prośbą o zmianę
MatiK Opublikowano 29 Stycznia 2016 #2 Opublikowano 29 Stycznia 2016 Witaj, fajnie wiedzieć, że nasze forum zatrzymuje "przechodniów" na dłużej czytaj, oglądaj i kombinuj powodzenia!
Mortis Opublikowano 29 Stycznia 2016 #3 Opublikowano 29 Stycznia 2016 To fajnie, że się zatrzymałeś na naszym forum. Jeśli masz już w głowie zarys to czytaj oglądaj i startuj akwarium z głową. Powodzenia w planowaniu.
egon44 Opublikowano 29 Stycznia 2016 #4 Opublikowano 29 Stycznia 2016 Siemanko :mrgreen: Od razu widać,że nasze forum podziałało na ciebie jak magnes ... Oby tak dalej!!! Teraz tylko pozostaje nam czekać na fotki z urządzania nowego baniaka ... Powodzenia życzę ...
ivan161 Opublikowano 29 Stycznia 2016 Autor #5 Opublikowano 29 Stycznia 2016 Jak magnes podzialal bardziej YT. Pozniej z ciekawosc zajrzalem do Was W sprawie zbiornika powoli cos zaczelo sie dziac, jeden z forumowiczow zlozyl mi oferte. Jeszcze tylko kwestia ceny i mozna bedzie powoli startowac Wiem ze to nie miejsce do rozmowy o obsadzie. Jednak zdazylem juz przeczytac ze do 300L idealnie byloby miec 3 haremy po 5 sztuk. Zadzwonilem dzisiaj do jednego z hodowcow z Warszawskiego Bemowa i dowiedzialem sie ze w takim zbiorniku powinno byc docelowo okolo 50-60 sztuk bo to ryby stadne... Pan bardzo uprzejmy zaprosil na rozmowe i obejrzenie gatunkow dostepnych w sprzedazy. Przyznam szczerze ze lekko zglupialem.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 29 Stycznia 2016 #6 Opublikowano 29 Stycznia 2016 Zadzwonilem dzisiaj do jednego z hodowcow z Warszawskiego Bemowa i dowiedzialem sie ze w takim zbiorniku powinno byc docelowo okolo 50-60 sztuk bo to ryby stadne... .... nie daj się zwieźć takim informacją!!
ivan161 Opublikowano 29 Stycznia 2016 Autor #7 Opublikowano 29 Stycznia 2016 Andrzeju tez mnie to mocno zastanowilo... Chocby ze wzgledu ze mam akwaria innych biotopow i wyobrazilem sobie jak to wyglada w rzeczywistosci... Jak dla mnie zupa
timi-akwaria.pro Opublikowano 29 Stycznia 2016 #8 Opublikowano 29 Stycznia 2016 dowiedzialem sie ze w takim zbiorniku powinno byc docelowo okolo 50-60 sztuk bo to ryby stadne... Jak dla mnie zupa To już nawet nie zupa, a nawet nie dworzec kolejowy, to konserwa rybna:)
egon44 Opublikowano 29 Stycznia 2016 #9 Opublikowano 29 Stycznia 2016 .... nie daj się zwieźć takim informacją!! Dokładnie tak jak pisze Andrzej,zapewne sprzedawca tak tobie doradził,o co innego nie może chodzić jak o kasę ...Im więcej ryb sprzeda tym większe pieniądze ...Proste... Ps.Dobrze że masz głowę na karku i zapytałeś na forum,bo zapewne nie jeden się już tak naciął...
ivan161 Opublikowano 29 Stycznia 2016 Autor #10 Opublikowano 29 Stycznia 2016 Nawet jak bym forum nie widzial to po pierwsze... Na dzien dobry wpuscic 80 sztuk ryby to duze pieniadze i w zyciu nie wpuscil bym tyle ryb z jednego zrodla. A po drugie to wiem do jakich rozmiarow rosna te gatunki i mam wyobraznie Poki co czytam i czytam, jesli chodzi o FAQ to 90% tych rzeczy wiedzialem z doswiadczenia i postow z for dotyczacych akwarystki slodkowodnej ogolnie. Kopalnia jest dopiero w postach i tematach
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się