JemioloSeba Opublikowano 20 Grudnia 2015 #21 Opublikowano 20 Grudnia 2015 Czarne kamienie, czarne tło i czarny piach. Jak dla mnie to wszystko się zleje. Jednak jak napisałem wcześniej to nie mi ma się podobać.
spiochu Opublikowano 21 Grudnia 2015 #22 Opublikowano 21 Grudnia 2015 Pamiętaj, że przy Fix All Soudala minimalna grubość spoiny to 2mm. Wysłane z telefonu
Pleziorro Opublikowano 21 Grudnia 2015 Autor #23 Opublikowano 21 Grudnia 2015 Pamiętaj, że przy Fix All Soudala minimalna grubość spoiny to 2mm. Wysłane z telefonu A jak ma się sprawa z zanieczyszczeniami, nie zbierają się z tyłu za płytą, jeśli spoina wymusza odstęp od szyby?.
Pleziorro Opublikowano 22 Grudnia 2015 Autor #24 Opublikowano 22 Grudnia 2015 Kolejny pracowity dzień. Dojechał piasek, więc od przyjścia z roboty płuczę i płuczę i końca nie widać. Dziecko poszło spać więc musiałem zaprzestać hałasowania. Na chwilkę przysiadłem przed kompem odpisać na PW. i wrzucić nową fotkę. Moja czarna perła Afryki nabiera kształtów. Podkleiłem dziś tła, użyłem Soudala Fix All Turbo bo doczytałem, że: Cienkowarstwowa aplikacja - optymalne rezultaty zapewnia film kleju o grubości 0,5 mm Jak się będzie trzymać ? zobaczymy, nie myli się tylko ten co nic nie robi Przebudowałem dziś także moje rumowisko kamieni, kilka sztuk wyleciało z projektu, reszta stoi w troszkę zmienione aranżacji. Jak zwykle konstruktywna krytyka mile widziana. Starałem się aby głazy były ustawione technicznie, czyli z przelotem z tyłu, aby zapewnić dobrą cyrkulację. Dziś też zamówiłem falownik Jebao Rw-8. Jako że tło podklejałem o 17:30, to na koniec zasypałem już część podłoża. Jutro dosypię resztę. Wrzucam fotę i idę w kimę. by Rafał Pleński
Andrzej Głuszyca Opublikowano 22 Grudnia 2015 #25 Opublikowano 22 Grudnia 2015 ....ma swój urok. Woda doda kamieniom charakteru. Ciekawie wygląda z czarnym podłożem. Odnoszę tylko wrażenie ( mimo ,że bardzo mi się podoba) ,że kamienie są zbyt duże. Ale to może być tylko kwestia proporcji wysokość kamieni-wysokość akwa.
MatiK Opublikowano 23 Grudnia 2015 #26 Opublikowano 23 Grudnia 2015 Wygląda super, ale z tym rw8 to przesadziłeś spokojnie wystarczyłby rw4.
Pleziorro Opublikowano 23 Grudnia 2015 Autor #27 Opublikowano 23 Grudnia 2015 Wygląda super, ale z tym rw8 to przesadziłeś spokojnie wystarczyłby rw4. Różnica w cenie jest 30zł, a tam gdzie kupowałem mieli od ręki RW-8, ale można go skręcić żeby nie poprzewracał kamieni Może się mylę, ale to chyba jak z autem, nadmiar mocy nie przeszkadza, tylko trzeba umieć ją dawkować Pompę do kasety też kupiłem wydajną. Może kiedyś w przyszłości będzie przesiadka na coś większego to będę miał mniej wydatków.
MatiK Opublikowano 23 Grudnia 2015 #28 Opublikowano 23 Grudnia 2015 Zgadzam się w zupełności, jeśli różnica cenowa to 30 złotych to nie ma o czym w ogóle gadać nie zdawałem sobie sprawy, że to tak niewiele i myślałem, że przepłaciłeś
deccorativo Opublikowano 23 Grudnia 2015 #29 Opublikowano 23 Grudnia 2015 Rafał bardzo mi się podoba Wasze:D trzeżwe i dalekowzroczne podejście do tematu. To wyjątek by cała rodzina łącznie z kotem:D naciskała na szybkie zalewanie baniaka. Zanim to uczynicie wejdz w galerię i odszukaj zdjęcie roku i popatrzcie wszyscy szczególnie żona na ten baniak. W ogólnej koncepcji bardzo podobny do waszego, wszak z jedną różnicą która rzuca się w oczy - sami zauważycie. Jak patrzę na to ostatnie zdjęcie baniaka którego nie umieściłeś na forum - to z profilu a nie on face to oceniam że w 280l baniaku będzie tylko ok. 100l wody. To tylko jedyna sugestia przed zalaniem wodą - reszta już na pw:D
marcin1ja1 Opublikowano 23 Grudnia 2015 #30 Opublikowano 23 Grudnia 2015 Różnica w cenie jest 30zł, a tam gdzie kupowałem mieli od ręki RW-8, Bardzo dobrze, że kupiłeś "8" a nie "4". Skręcona 8 na wydajność 4 będzie niesłyszalna. Natomiast 4 na pełnych obrotach już by mruczała. Ja w swoim baniaku będę potrzebował pełnej wydajności rw-8 dlatego kupię rw-15
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się