Andrzej Głuszyca Opublikowano 18 Października 2015 #41 Opublikowano 18 Października 2015 ...i miech ktoś powie ,że pysie z naszego biotopu to nie arystokracja wśród ryb! A filmik oddaje całe piękno tych ryb. 1
JemioloSeba Opublikowano 19 Października 2015 #43 Opublikowano 19 Października 2015 dziś aktorem będzie champso -- dołączony post: no i jest co byście się nie nudzili To chyba najdłuższa ryba w Klubie? Mam rację?
stan Opublikowano 19 Października 2015 #44 Opublikowano 19 Października 2015 To chyba najdłuższa ryba w Klubie? Mam rację? __________________ Też tak myślę że Zbychu ma najdłuższą rybę ;-) w klubie.
crav Opublikowano 20 Października 2015 Autor #45 Opublikowano 20 Października 2015 Proszę bez osobistych wycieczek...
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. crav Opublikowano 31 Stycznia 2016 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #46 Opublikowano 31 Stycznia 2016 z racji, że minęło 6 lat odkąd mam obecne akwarium nakręciłem króciutki filmik... 10
kazikos Opublikowano 31 Stycznia 2016 #50 Opublikowano 31 Stycznia 2016 BRAWO 6 lat tez tak bede miał kiedyś może
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się