patst20 Opublikowano 31 Stycznia 2016 #52 Opublikowano 31 Stycznia 2016 Super sprawa Zbyszku naprawdę
Midran Opublikowano 31 Stycznia 2016 #53 Opublikowano 31 Stycznia 2016 W pierwszej części filmu emocje jak na grzybach, ale potem było już lepiej.
crav Opublikowano 31 Stycznia 2016 Autor #54 Opublikowano 31 Stycznia 2016 Tak miało być... Jak w programie przyrodniczym
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 31 Stycznia 2016 #56 Opublikowano 31 Stycznia 2016 Gratuluję. Po takim czasie można już powiedzieć coś na temat zachowań poszczególnych gatunków.
stan Opublikowano 1 Lutego 2016 #57 Opublikowano 1 Lutego 2016 Fajnie i klimatycznie zrobiony film, o rybach nie będę nawet wspominał. Brakuje tylko tam helmetów żeby wsio Ci zeżarły ;-)
kado Opublikowano 1 Lutego 2016 #58 Opublikowano 1 Lutego 2016 baniak widziałem na żywo gdzie wygląda dużo lepiej niż na filmiku fajne te zielone glony , widać, że lubią dużo światła.... u siebie na kilka dni dałem max oświetlenie i też się pojawiły, niestety na szybach też , trzeba by jakoś punktowo oświetlić największe głazy
dess Opublikowano 1 Lutego 2016 #59 Opublikowano 1 Lutego 2016 A mi podoba się cały filmik. Akwarium jak i ryby - marzenie.
harisimi Opublikowano 1 Lutego 2016 #60 Opublikowano 1 Lutego 2016 Brakuje tylko tam helmetów żeby wsio Ci zeżarły ;-) No tak łącznie z rybami i tłem ;-). Super szkiełko i fajne rybska. Czekamy na 10-cio lecie ;-).
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się