Olobolo Opublikowano 3 Września 2015 #11 Opublikowano 3 Września 2015 Zdradź, które ryby Ci się spodobały. Pamiętaj, że nie wszystkie są w galerii. Może wpadniesz na zoobotanikę do Wrocławia?
akwarysta Opublikowano 3 Września 2015 Autor #12 Opublikowano 3 Września 2015 Ciężko mi w tej chwili powiedzieć nazwy ryb które mi się spodobały z przyczyn Technicznych. Przeglądam forum na tapatalk na przerwach w pracy. Chętnie wpadłem do Wrocławia, niestety mieszkam w Anglii a najbliższy urlop planuje na maj. Kto poleci jakieś Polsko Języczne książki o Malawi? wysłane przy użyciu tapatalk
piotriola Opublikowano 3 Września 2015 #13 Opublikowano 3 Września 2015 http://forum.klub-malawi.pl/warto-przeczytac-t21139.html
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się