Skocz do zawartości

Ile ryb w 120x63x65-70


Rekomendowane odpowiedzi

patrzac na wymiary to :

Brutto: 491.4 litrow

Netto: 460.67 litrow


Warstwa piasku, kamienie i juz mamy 430 litrow i mniejsza przestrzen . Zdajesz sobie sprawe z wilkosci ryby 10cm ? Majac ich jak napisales "3 gatunki 1 plus 4 " ? a wiec 15 ryb o wielkosci 10 cm ?


lekka przesada ...



To kolega do standardowej 112 proponuje jednego samca Saulosi? Czy mogę zaszaleć i dokupić mu samicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na wymiary to :

Brutto: 491.4 litrow

Netto: 460.67 litrow


Warstwa piasku, kamienie i juz mamy 430 litrow i mniejsza przestrzen . Zdajesz sobie sprawe z wilkosci ryby 10cm ? Majac ich jak napisales "3 gatunki 1 plus 4 " ? a wiec 15 ryb o wielkosci 10 cm ?


lekka przesada ...



Lekką przesadą jest dla mnie to co piszesz :D w takim wypadku, żeby trzymać trzy gatunki w układzie jednosamcowym, trzeba by mieć taki basenik jak Jurgen (3800 litrów), czy to też za mało? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekką przesadą jest dla mnie to co piszesz :D w takim wypadku, żeby trzymać trzy gatunki w układzie jednosamcowym, trzeba by mieć taki basenik jak Jurgen (3800 litrów), czy to też za mało? :P


Proponuje abys wziol linijke i zobaczyl jak wyglada 10cm . To jest naprawde duza ryba . ( wedkarze ciesza sie z takiej ryby zlowionej w Polsce , jeszcze kolejne 10 cm a to bedzie ploc . W granicach pol kilo ) Ryba w takim rozmiarze potrzebuje 120 litrow przestrzeni.

-- dołączony post:

To kolega do standardowej 112 proponuje jednego samca Saulosi? Czy mogę zaszaleć i dokupić mu samicę?


Wielkosc ryby ? zbiornik 112 litrow ? no to zaszalales ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem wędkarzem, ale 10cm ryba chyba by mnie nie cieszyła..


To tylko przyklad abys zdal sobie sprawe z wielkosci ryby . To jest naprawde duzy osobnik, a majac ich 5 w zbiorniku daje do myslenia .



Tak jak kolega nizej , 112 l i ma trzymac jednego samca , ale jaki ma to sens tyrzymac tej wielkosci ryby w tak malym zbiorniku ? No i czy jest sens tworzyc biotop 112 l do ryb jeziora malawi , ale to juz jego refleksja ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje abys wziol linijke i zobaczyl jak wyglada 10cm . To jest naprawde duza ryba . ( wedkarze ciesza sie z takiej ryby zlowionej w Polsce , jeszcze kolejne 10 cm a to bedzie ploc . W granicach pol kilo ) Ryba w takim rozmiarze potrzebuje 120 litrow przestrzeni.


Wziął - to po pierwsze ;) po drugie nie musisz mi uświadamiać, ile to 10 cm, chodziłem do szkoły, miałem styczność z linijką, a nawet od czasu do czasu próbuję zmierzyć swoje ryby. Po trzecie, może mamy inne pojęcie "naprawdę dużej ryby" (dla mnie na pewno nie jest taką 10cm rybka), ale jesteś (bez obrazy) śmieszny, jak piszesz, że wędkarze cieszą się z takiej ryby :D nie znam żadnego, który by się cieszył, a znam kilku, w tym jednego świetnie, bo jest moim Dziadkiem, wędkarzem zapalonym od dzieciństwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.