Skocz do zawartości

Sterownik oświetlenia LED - szukam testerów


RomanoLindano

Rekomendowane odpowiedzi

Romku od początku kibicuję twojej inwencji i upartemu dążeniu do celu.

Pomaleńku finiszujesz i nie licz na urzędasów - nie otrzymasz dokumentów wcześniej jak dokładnie 30 dnia od złożenia , ale nie w tym rzecz.


Ile będzie kosztował uruchomiony sterownik ale bez obudowy?.

Mam w tym cel i mimo że mam już TC420 pod światełko w baniaku morskim to właśnie teraz tworzę coś nowego.

Teraz pracuje nad perfekcyjnym światełkiem do baniaka morskiego a przy okazji i słodkowodnego bo to tylko różne diody led a reszta to samo.


Mam zamiar wpakować twój sterownik bo ma tylko 37 mm wysokości wewnątrz do panela oświetlenia do mojej powstającej morskiej 120cm.


Zrobiłeś kawał dobrej roboty ale kasy na tym nie wytrzepiesz dopóki nie zaczniesz do tego sterownika robić reszty czyli panela oświetlenia. Tylko za komplet weżmiesz kasę a sterownik twój pozwala na nie złą cenę. Popatrz na to co na rynku.

Podobny chinol z programowanym sterownikiem kosztuje dla baniaczka 120cm od 260$ tj ok 970zł.

Przesyłam ci pod rozwagę dwa rozwiązania pod odcinek 60cm radiatora A6023 z przyklejonymi diodami 6 x 4 kanały =24 x 3W .

Taki jeden moduł jest pod baniak 40-80cm , dwa moduły pod 120cm a 3 moduły pod 180cm i tak dalej.

Radiator taki duży bo na początek będzie u mnie bez wentylatora a jak wyjdzie że potrzebny to dołożę.


b79aeae6b1c702fagen.jpg


acab3033e67794b3gen.jpg



Dwa takie moduły pod 120cm wychodzi efektywne 120W ledowe i regulowany strumień świetlny od 0-5600lm właściwego spektrum albo dla koralików albo dla Malawi.


Co do tej twojej obudowy to w Sulejówku na ul. 11Listopada masz lakiernię proszkową która maluje wszystkie obudowy na całą Europę dla światowego producenta obudów aluminiowych - firmy Fibox Finlandia. Pan Pawiński może pomoże się dogadać z ich filią w Polsce byś nie musiał latać za każdą partią pudełeczek. Ta twoja wygląda na bardzo drogą.

Czekam na cenę i życzę powodzenia.

Jak będę w swojej firmie w Sulejówku to się odezwę i musimy się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 20 szt. promocyjnych zostało już zamówionych 12, czyli jeszcze 8 czeka.

Mam już przygotowane 30 szt. W poniedziałek lub wtorek będę je kompletował w pudełka i będą czekać aż uzyskam rejestrację w GIOŚ. Jak tylko załatwię formalności, to wyślę PW do wszystkich, którzy zamówili sobie promocyjne sztuki (odnośnie płatności).


Promocyjne sztuki można zamawiać do momentu rozpoczęcia wysyłki lub wyczerpania puli. Potem już w normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem kolejne osoby (Olo Ciebie też). Zostało jeszcze 5 promocyjnych sztuk.

Cena tak jak pisałem około 67 zł + przesyłka.


Jako, że projekt rozruchowy zbliża się powoli do końca, chciałbym napisać kilka słów podsumowania.


Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy mnie wspierają. Jestem też mile zaskoczony tym, że nie traktujecie mnie jak natręta, który stara się coś wcisnąć, ale pomagacie i dajecie cenne rady. Nie spodziewałem się, że znajdę tu tak wiele wsparcia w realizacji projektu, który jest dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Dziękuję też za to, że jeżeli nawet pojawiały się słowa krytyki, to była to krytyka w 100% konstruktywna.


Wiele z waszych cennych uwag zostało wdrożonych w tym projekcie. Nad kilkoma pomysłami ciągle się zastanawiam i może w przyszłości je zrealizuję (np. sterownik z podłączeniem Wifi zamiast / obok USB). Na pewno bez Was nie powstałby tak ciekawy projekt. Nawet jeżeli nie uda się osiągnąć sukcesu na większą skalę, to będę bardzo miło wspominał te 3 miesiące wytężonej pracy. Myślę, że będę aktywnym uczestnikiem forum i jeszcze nie raz natkniemy się na siebie na forum (a może i spotkamy w realu?).


Wyszło strasznie patetycznie, ale jestem Wam naprawdę bardzo zobowiązany. Jeszcze raz serdeczne dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyły się procedury formalne. Od dziś mogę rozpoczynać wysyłkę.

W związku z tym zamykam zgłoszenia promocyjne.


Zaraz wyślę do zainteresowanych PW ze szczegółami.

Olo skontaktuj się ze mną , bo nie mogę wysłać do Ciebie PW.


Pierwsza finalna sztuka i widok roboczy:

Link do zdjęć


Podłączenie jest trochę zmienione (średnica otworów 3mm), mam nadzieję, że wystarczy. Obudowę można rozbierać i modyfikować, nie ma żadnych durnych plomb, więc w razie czego trzeba podwiercić (albo wprowadzić jeden grubszy kabel i dopiero do niego dolutować resztę). Wydaje mi się, że tak jest lepiej, bo lepsza ochrona przed zwarciem a w razie czego łatwiej zabezpieczyć przed wilgocią.


EDIT:


Wysłane paczki do:

Rafal.K2, egon44, rafik567, piterf, robertj1, cronoseek, JemioloSeba, timi, deccorativo, Pogo, jaca303 i k2aqua


Reszta czeka na kontakt i wpłaty. Teraz będę niecierpliwie czekał na pierwsze wrażenia. Mam nadzieję, że nie będzie problemów z instalacją i programowaniem.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek poinformował mnie, że CD nie działa. Rzeczywiście sprawdziłem, że w pośpiechu nagrałem uszkodzony obraz CD i nie sprawdziłem przed wysyłką. Na szczęście sterowniki i program są dostępne na mojej stronie "palabras.pl". W razie czego kontaktujcie się ze mną mailem lub PW. Na stronie znajdziecie też link do grupy dyskusyjnej Google, gdzie będą tematy związane ze sterownikiem.


Proszę też o opinie jak już się ze sterownikiem oswoicie. Już wiem, że muszę zmienić opis w instrukcji, bo nie jest jasne, że do każdego kanału można podpiąć dowolne moduły a oznaczenie RGB jest tylko pomocnicze (ułatwienie w aplikacji).


Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby wszystko zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też otrzymałem przesyłkę i pierwszy problem.

Mam laptop bez stacji CD więc na płytkę z oprogramowaniem mogę tylko popatrzeć.

Co prawda mam stary laptop ze stacją i Win XP ale wolałbym zainstalować na nowym laptopie z Win8.

Romku czy na taką opcję sprzętową jesteś przygotowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.