Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piasek zakupiony :) Mam tylko prośbę o podpowiedź: przez co najlepiej płukać ten piasek. Sitko kuchenne i gaza chyba mają zbyt grube oczka. Jak Wy to koledzy robiliście u siebie?

Opublikowano

Ja płukałem przez sitko które posiadało oczka o średnicy 3mm. Wyłożone było pieluszką tetrową złożoną na pół. Nie miałem większych strat w piasku a pył wypłukany idealnie.

Opublikowano

Przy okazji chciałbym jeszcze zadać pytanie o obsadę do 200l (100*40*50h), czy mogłaby być taka?


cynotilapia afra red top likoma 1+4

Labidochromis caeruleus yellow 1+4

Opublikowano

No i się wziąłem. Jako otworzyłem opałowanie to sie okazało, ze piasek nie jest biały :(, no dość mocno zanieczyszczony. Podczas usuwania żwirku z akwarium moja podkładka sie uniosła do góry no i kolejny klops a raczej porażka. No wiec wszystko chyba muszę niestety zacząć od nowa. Płace fycowe za niewiedzę i nie czytanie dokładne forum. Ale pewnie jeszcze kilka razy zapłacę. Aby nie kosztem zwierzaków. Ok koniec narzekania.

Gdzie kupić biały piasek o dobrej gramaturze? No i czy jak wyjąłem kamienie i spuściłem wodę to rozumiem, ze start od zera. Czy jak napełnienie akwarium nowa woda z domieszka pozostałej wody, ok 6 l, to jak wleje uzdatniacz to czy szlak tr....moje bakterie w filtrach?

Opublikowano
Czy jak napełnienie akwarium nowa woda z domieszka pozostałej wody, ok 6 l, to jak wleje uzdatniacz to czy szlak tr....moje bakterie w filtrach?


6l..? A gdzie reszta? :-/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.