marcin73m Opublikowano 13 Kwietnia 2015 #11 Opublikowano 13 Kwietnia 2015 ...co do obsady to się nie wypowiadam myślę, że i tak raczej ktoś nie wytrzyma..
Piciu_poznań Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Autor #12 Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Proszę się nie powstrzymywać. Przyjmę na klatę nawet tą najsurowszą krytykę. Piachu jest zaledwie 20 kg tylko usypują przy szybie skubańce. Co do skałek...mnie osobiście spodobała się taka kombinacja
pablojogi Opublikowano 13 Kwietnia 2015 #13 Opublikowano 13 Kwietnia 2015 dawaj kolorystycznie do tła kamienie wtedy extra wygląda, a tak pstrokato tło takie kamienie owakie, kwestia gustu ale jak wiadomo o niej się nie dyskutuje:-)
Piciu_poznań Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Autor #14 Opublikowano 13 Kwietnia 2015 No cóż, początki bywają trudne. Tło w rzeczywistości jest czarne. Wybarwia je świetløwka 10000k. Pokombinuje jeszcze z oświetleniem bo same kamienie w tej kombinacji prezentują się bardzo fajnie
stan Opublikowano 13 Kwietnia 2015 #15 Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Moderator już jeden pisał to nie dział o obsadach. Jak kolega chce wiedzieć co nie tak jest z jego obsadą ( a grubo jest nie tak)to zapraszam do założenia oddzielnego tematu w dziale obsada.
spiochu Opublikowano 13 Kwietnia 2015 #16 Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Dodajmy jeszcze dla bezpieczeństwa, że kamienie pod piachem a nie na. Wysłane z telefonu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się