seemann Opublikowano 2 Kwietnia 2015 #11 Opublikowano 2 Kwietnia 2015 ok wygląd wyglądem.. ale co ma kamień z pola do NO3 i braku narybku? Z drugiej strony Twoje kamienie są jakieś magiczne? będzie "cacy", będą się mnożyć jak króliki, bo masz wapień i zdechłe pąkle?
Neosternik Opublikowano 3 Kwietnia 2015 Autor #12 Opublikowano 3 Kwietnia 2015 ok wygląd wyglądem.. ale co ma kamień z pola do NO3 i braku narybku? Z drugiej strony Twoje kamienie są jakieś magiczne? będzie "cacy", będą się mnożyć jak króliki, bo masz wapień i zdechłe pąkle? Absolutnie nic, chce tylko pokazać że można mieć inne akwarium, nie stereotypowe, dać dobre warunki rybcią, i cieszyć się ich hodowla. Wygląd może się podobać lub nie. Inna droga nie oznacza coś złego, może być inna, ale być dobra dla ryb i dawać radość hodowcy.
marcin73m Opublikowano 3 Kwietnia 2015 #13 Opublikowano 3 Kwietnia 2015 Co Ty w kółko z tym narybkiem..? To ma być wyznacznik dobrze zaaranżowanego zbiornika? Wielu z nas celowo tak projektuje swoje akwaria i używa do wystroju takich skał, żeby przeżywalność narybku była jak najmniejsza. Czy to ich dyskwalifikuje i świadczy o niewiedzy, braku doświadczenia itp.? Moim zdaniem nie. Pomyślałeś co potem będziesz robił z nadmiarem ryb? Sklepy najczęściej nie chcą przyjmować ryb od prywatnych hodowców, podaż tak popularnych gatunków jak Saulosi jest bardzo duża, więc zarobić też na tym trudno. Będziesz zakładał kolejne akwaria, żeby uniknąć przerybienia?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się