kado Opublikowano 29 Kwietnia 2015 #41 Opublikowano 29 Kwietnia 2015 no masakra i wcale mi się to nie podoba .... ja jestem purystą , czy tam orodoksem .... chociaż jeden to literatura, a drugi religia .... wiadomo o co chodzi .... ogólnie takie ryby, bez obrazy którzy je mają, to jak silikonowe cycki
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 30 Kwietnia 2015 #42 Opublikowano 30 Kwietnia 2015 Sami widzicie, że wszystko jest " dla ludzi ". Jeżdże sobie ostatnio po różnych hodowlach, polskich i nie tylko, i widziałem w jednej z nich połączenie, o którym wspomina Wojtek - A.FF i RedRed. Pierwsze wrażenie - bajka. Wracając jednak do meritum - proponuję jak najszybszą wymianę ryb na właściwe.
Kadango Opublikowano 30 Kwietnia 2015 Autor #43 Opublikowano 30 Kwietnia 2015 jadę jutro do malawian po Labidochromis chisumulae. Zraziłem się już do wszelkiej maści niebieskich ryb
Kadango Opublikowano 30 Kwietnia 2015 Autor #44 Opublikowano 30 Kwietnia 2015 oświetlenie nocne w zamiarze ma imitować światło księżyca. Taśma led niebieska 5 W
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 30 Kwietnia 2015 #45 Opublikowano 30 Kwietnia 2015 Nie zrażaj się !!!! To Twoje początki i jeszcze pewnie niejedna podobna akcja przed Tobą. Pojedziesz do Malawiana i prawdopodobnie, po obejrzeniu ryb, zweryfikujesz swoje poglądy. Maingano to ryba, dla której warto poświęcić czas i pieniądze - ze względu na jej uniwersalność i piękno. Zresztą na taki sam szacunek zasługuje L. Chisumulae. W ww hodowli nie powinieneś zostać zrobiony w ... . Dodatkowo możesz liczyć na zniżkę lub bonusy. Powodzenia i udanych zakupów. 1
Kadango Opublikowano 30 Kwietnia 2015 Autor #46 Opublikowano 30 Kwietnia 2015 pewnie i masz racje, ale jak hodowałem przez 6 lat paletki ani razu nie miałem takiej sytuacji. Niemniej jednak malawi jest dużo ciekawszym biotopem niż ameryka pld i wielkie ociężałe naleśniki jak palety Skoro jadę już kawał drogi do malawianu to kupie coś ciekawszego od maingano a skoro ma chisumulae f1 to się skuszę na nie
Kadango Opublikowano 2 Maja 2015 Autor #47 Opublikowano 2 Maja 2015 no i malutkie 3 cm Chisumulae już u mnie sympatyczne rybki
Mortis Opublikowano 2 Maja 2015 #48 Opublikowano 2 Maja 2015 Niech się zdrowo chowają i pięknie wybarwiają. 1
Kadango Opublikowano 13 Maja 2015 Autor #49 Opublikowano 13 Maja 2015 Mały update, pozbyłem się tła strukturalnego ponieważ miałem dość wiecznie wpływających za niego rybek... no i skoki no3 i niezbyt przyjemny zapach wody zza niego zrobiły swoje. Teraz jest tradycyjnie czarno labidochromisy się ładnie uzupełniają a socolofi wreszcie zostały ustawione przez samca alfa za miesiąc redukuje soco z racji na to że są strasznie agresywne. Zostawię samca i 3 samice.
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 14 Maja 2015 #50 Opublikowano 14 Maja 2015 Bardzo ładnie wyszło - powodzenia 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się