Skocz do zawartości

Męczenie większe i mniejsze ryb w akwariach


wojtas1500

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiem jaszcze jedną historię.Kilka lat temu chciałem sprowadzić z Niemiec Lwandę red fin.Nigdzie więcej nie była dostępna.Jak tylko dowiedzieli się że ryba pojedzie do Polski tak stop ryby nie ma(tak było w trzech miejscach).Wkurzyli mnie tym.Postanowiłem pokombinować sam.Skrzyżowałem samca lwandy z samicą burgunda no i wyszła mi lwanda red którą teraz mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Ja nic złego nie widzę w krzyżowaniu np.dziś fryeri wytarł mi moori;) do krzyżówek zbędna jest ręka człowieka i nagrałem filmik niestety nie dowiem się co z tego wyjdzie bo jutro oby dwa gatunki opuszczają mój zbiornik. I jutro postaram się usunąć tą ikre z pyska bo nie wiem czy nabywca nie popchnie tego dalej jeśli wogóle coś z tego będzie;) Tylko ludzie zajmujący się tym mają konkretne cele do osiągnięcia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Ja nic złego nie widzę w krzyżowaniu np.dziś fryeri wytarł mi moori;) do krzyżówek zbędna jest ręka człowieka i nagrałem filmik niestety nie dowiem się co z tego wyjdzie bo jutro oby dwa gatunki opuszczają mój zbiornik. I jutro postaram się usunąć tą ikre z pyska bo nie wiem czy nabywca nie popchnie tego dalej jeśli wogóle coś z tego będzie;) Tylko ludzie zajmujący się tym mają konkretne cele do osiągnięcia;)

I Ty robisz z siebie tutaj jakąś wyrocznie w kwestii męczenia ryb. ROTFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.