bigi303 Opublikowano 6 Lutego 2015 #1 Opublikowano 6 Lutego 2015 Witam forumowiczów, Uważam, że przestawienia powinny być krótkie i konkretne :-) Zatem: ok 350l (Juwel Rio 300); Tetra EX 1200+ EX700; T5x4, skała wapienna, ok 30 Pyszczaków: Caeruleus, Demazoni, Saulosi, RedRed, Elongatus Mphanga, Lombardi, Hongi Red, H.Ahli oraz zbrojnik. Do zobaczenia na stronach forum :-)
RAI3 Opublikowano 6 Lutego 2015 #2 Opublikowano 6 Lutego 2015 witaj i powodzenia w dalszej hodowli . Kilka pytań do.... jeśli pozwolisz. skąd przekonanie że masz 450L ? Mierzyłeś akwa ?jakie masz wymiary , h do lustra wody? pytam bo zakupiłem ostatnio to szkiełko i ni jak nie wychodzi 450 od biedy 400
bigi303 Opublikowano 6 Lutego 2015 Autor #3 Opublikowano 6 Lutego 2015 Powołałem się na dane producenta. Mam to akwarium 3 lata i nigdy nie mnożyłem wymiarów. Pytaniem sprowokowałeś mnie i faktycznie o 450l nie ma mowy. Na szybko zmierzyłem odejmując grubość szyb, i mierząc wysokość lustra wody i mam... zaledwie 350l z wysokością lustra wody ok 58cm. Zatem podawane przez producenta dane to czysty marketing uwzględniający cała kubatura zewnętrzną 121/51/66cm. http://www.juwel.pl/produkt,zestawy-akwariowe-rio-400,11.html
RAI3 Opublikowano 6 Lutego 2015 #4 Opublikowano 6 Lutego 2015 tak wiem mnie kubatura zewnętrzna wyszła ciut inaczej , no i litraż też . chyba że te 330 to p odjęciu miejsca filtra . aha i nie pisz tu że masz tam 40 ryb bo Cie zjedzą zaraz hehehe
Mortis Opublikowano 6 Lutego 2015 #5 Opublikowano 6 Lutego 2015 Dużo tych ryb, dużo za dużo. Źle dobrana obsada żywieniowo. Poczytaj na początek FAQ.
CoolPhone Opublikowano 6 Lutego 2015 #6 Opublikowano 6 Lutego 2015 Witaj, posiadasz akwarium ozdobne z rybami z jeziora Malawi, ale do prawdziwego akwarium biotopowego jest mu daleko. Polecam lekturę FAQ i dział obsady. 1
eljot Opublikowano 6 Lutego 2015 #7 Opublikowano 6 Lutego 2015 Zbędne OT usunięte to nie dział o obsadach.
bigi303 Opublikowano 6 Lutego 2015 Autor #8 Opublikowano 6 Lutego 2015 Dziękuje za ciepłe powitanie i skierowanie do elementarza.
RAI3 Opublikowano 7 Lutego 2015 #9 Opublikowano 7 Lutego 2015 Zbędne OT usunięte to nie dział o obsadach. Czy posty 5 i 6 nie sa zbedne i o obsadzie ? Czy jak zwykle tylko moje sie usuwa.
eljot Opublikowano 7 Lutego 2015 #10 Opublikowano 7 Lutego 2015 Usunąłem nie tylko twoje więc nie rozumiem z czym masz problem. Choć podejrzewam. Co do słów prawdy to udzielaj się w odpowiednim dziale.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się