locco Opublikowano 13 Stycznia 2015 Autor #11 Opublikowano 13 Stycznia 2015 wystartowane prawie 7 tygodni temu, obsada jaka jest to widzimy, specjalnie umieściłem je tymczasowo w jednym zbiorniku bo są małe i póki co sobie radzą a ja mam czas żeby na spokojnie wystartować drugi baniak.
klima1973 Opublikowano 17 Stycznia 2015 #12 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Miejmy nadzieję, że ten drugi baniak będzie większy ja mam 500l , 18 małych i pewnie jeszcze samce będa redukowane gdy dorosną najważniejsze aby rybcie czuły się swobodnie i miały gdzie się ukryć w razie stresu Ja zanim zaczęłam zabawę z pysiami zdązyłam założyć zeszyt i parę godzinek spędziłam na różnych kwestiach w tym doboru pysi Wiedza najważniejsza! Działanie póżniej Życzę powodzenia
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się