stan Opublikowano 13 Stycznia 2015 #11 Opublikowano 13 Stycznia 2015 Panowie wszelakie dyskusje o rybach , kamieniach sprzęcie itp. w innych działach TUTAJ SIĘ WITAMY !!!! Kolejna OT leci do kosza.
syki1 Opublikowano 13 Stycznia 2015 Autor #12 Opublikowano 13 Stycznia 2015 Stan wystraszyles mi gosci! ;P Myslalem, ze w tym temacie bede mogl rozwiewac wszystkie watpliwosci dotyczace mijego akwa oraz dzielic sie postepami w hodowli, jest na forum dzial do prowadzenia podobnych tematow?
stan Opublikowano 13 Stycznia 2015 #13 Opublikowano 13 Stycznia 2015 Jest mnóstwo tematów a forum , tutaj tylko się witamy i wyrażamy co najwyżej swoje opinie na temat zbiornika ale nie szersze dyskusje na tematy techniczne , ryby itd.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się