5y1w3k Opublikowano 15 Grudnia 2014 #1 Opublikowano 15 Grudnia 2014 Siemka. Chciałem pokazać mój mały zbiornik - 120l (100x30x40). Na tą chwilę pływa 12 malutkich maingano (1-3cm) i 2 saulosi coral red (3-4cm). W zamówieniu jest jeszcze 8 saulosi. Obsada docelowa to 1+4 maingano i 1+2 saulosi +2 saulosi coral red.
Bourbon Kid Opublikowano 15 Grudnia 2014 #2 Opublikowano 15 Grudnia 2014 Akwarium trochę małe na tyle ryb. Nie należy mieszać Saulosi i Saulosi coral red.
misiek-1984 Opublikowano 15 Grudnia 2014 #3 Opublikowano 15 Grudnia 2014 W tak małym akwa to tylko jeden gatunek. Chyba nie czytałeś forum. Polecam i życzę ciekawej lektury.
pablojogi Opublikowano 15 Grudnia 2014 #4 Opublikowano 15 Grudnia 2014 popieram jedynie jednogatunkowo kolego:-)
MatiK Opublikowano 15 Grudnia 2014 #5 Opublikowano 15 Grudnia 2014 Zbiorniczek przyjemny dla oka, ale co o obsady, to tak jak koledzy wyżej...
5y1w3k Opublikowano 15 Grudnia 2014 Autor #6 Opublikowano 15 Grudnia 2014 dzięki pany za wpisy. co do obsady to rzeczywiście może później zostawię same saulosi, albo zmienię szkło na większe... zobaczymy jak się sytuacja będzie rozwijać. a co do łączenia saulosi z saulosi coral red, to robię to świadomie. inkubujące samiczki nie będą odławiane. młodych także nie mam zamiaru odławiać a co za tym idzie - nigdzie dalej rozdawać czy tymbardziej sprzedawać.
eljot Opublikowano 15 Grudnia 2014 #7 Opublikowano 15 Grudnia 2014 młodych także nie mam zamiaru odławiać a co za tym idzie - nigdzie dalej rozdawać czy tymbardziej sprzedawać. A co z nimi będziesz robił bo chcesz czy nie jakieś maluchy się uchowają, czyżby przyszłoroczna Wigilia .
5y1w3k Opublikowano 15 Grudnia 2014 Autor #8 Opublikowano 15 Grudnia 2014 A co z nimi będziesz robił bo chcesz czy nie jakieś maluchy się uchowają, czyżby przyszłoroczna Wigilia . nie będę się wdawał w szczegóły, ale jestem gotowy na radykalne posunięcia... if you know what i mean
Bourbon Kid Opublikowano 15 Grudnia 2014 #9 Opublikowano 15 Grudnia 2014 no nie wiem czy zawsze się coś uchowa u mnie przez jeszcze nic nie przeżyło
eljot Opublikowano 15 Grudnia 2014 #10 Opublikowano 15 Grudnia 2014 no nie wiem czy zawsze się coś uchowa u mnie przez jeszcze nic nie przeżyło Farciarz
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się