spiochu Opublikowano 12 Grudnia 2014 #11 Opublikowano 12 Grudnia 2014 Pseudotropheus saulosi będą Ci pływały i u góry:) Spokojnie...! To moje chyba za młode i jakieś dzikie są Wysłane z telefonu
r3b Opublikowano 12 Grudnia 2014 #12 Opublikowano 12 Grudnia 2014 Super Ci to wyszło. Zupełnie nie wygląda jak 126l. Pewnie dopiero jak pyśki dorosną to będzie to widać
Alive Opublikowano 12 Grudnia 2014 Autor #13 Opublikowano 12 Grudnia 2014 Póki co czekamy na obsadę Dziękuję za opinię i pozdrawiam Dobry start pewnie dlatego, że to moje drugie akwarium, co prawda Malawi - pierwszy raz, ale jednak akwarium. Poprzednio miałem roślinne i to dopiero była szkoła życia
misiek-1984 Opublikowano 12 Grudnia 2014 #14 Opublikowano 12 Grudnia 2014 Czekamy na foty już z pyśkami. Pozdrawiam
Andrzej Głuszyca Opublikowano 12 Grudnia 2014 #15 Opublikowano 12 Grudnia 2014 To moje chyba za młode i jakieś dzikie są ...nie ma na to reguły. Stąd nie powielam takich opinii.Po prostu akurat Pseudotropheus saulosi ( przynajmniej moje) pływają wszędzie ..
Alive Opublikowano 13 Grudnia 2014 Autor #16 Opublikowano 13 Grudnia 2014 Upadate: 8 dzień Baniak dojrzewa, zmiana aranżu lekko - maskowanie filtra, jedzonko dla ryb powoli rośnie ^^ Pozdrawiam ^^
CoolPhone Opublikowano 18 Grudnia 2014 #17 Opublikowano 18 Grudnia 2014 Proszę zwrócić uwagę na to jaki to dział. Wymoderowałem OT odnośnie glonów, parametrów wody i co tam jeszcze nie było...
Alive Opublikowano 19 Grudnia 2014 Autor #18 Opublikowano 19 Grudnia 2014 Update:(dzień 20) Małe skurczyki pływają, wyszło na to, że jest 1+4 W sklepie z samicami były 4 ostatnie sztuki - a naprawdę świetnie wyglądały, więc wziąłem. A samce w drugim były 2 sztuki, jeden jakiś taki "zmulony", więc wziąłem jednego. Teraz pływają w górę i dół po bokach akwarium o_O. NO2-0 NO3-25 pH-8,2 Po 4h od wpuszczenia - pływająca po całym akwarium, od dna aż po tafle wody, żrą piasek i robią przemeblowanie - nawet podkopały 1 skałkę już. przepraszam za jakość, ale lepszych nie dam rady zrobić bo aparat w naprawie
adam17123 Opublikowano 20 Grudnia 2014 #19 Opublikowano 20 Grudnia 2014 Gratki kolego Alive jak na pierwszy kontakt z Malawi super wyszło! powodzenia w dalszym rozwoju szklanki .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się