Alive Opublikowano 11 Grudnia 2014 #1 Opublikowano 11 Grudnia 2014 Cześć! Mam na imię Szymon Nowicjusz, jak sami widzicie Chciałbym zaprezentować Wam moje nowe "dziecko":D Wymiary zbiornika: 80x35x45 (126L) Oświetlenie: 2x24W(T5) = codziennie od 12:00 - 22:00 Filtracja: Aquael Filtr Versamax FZN-3 (1200l/h) + Filtr wewnętrzny Aquael Turbo(1000l/h) Ogrzewanie: Grzałka Aquael 200W Planowana obsada: 2 samce + 6 samic Pseudotropheus saulosi Roślinność: póki co będzie sobie pływać Pistia Dekoracja: Oczywiście skały - serpentynit(zielony/czarny) - ok 30kg Podłoże: Biały piasek wapienny(1,0-1,5mm) - ok 10kg
stan Opublikowano 11 Grudnia 2014 #2 Opublikowano 11 Grudnia 2014 Witamy na naszym forum !! Jak dla mnie aranż zbiornika porządnie wykonany jak i dobranie obsady. Jedynie te pływające badyle wcześniej czy później zostanie zlikwidowane przez cichlids.
Alive Opublikowano 11 Grudnia 2014 Autor #3 Opublikowano 11 Grudnia 2014 Witamy na naszym forum !! Jak dla mnie aranż zbiornika porządnie wykonany jak i dobranie obsady. Jedynie te pływające badyle wcześniej czy później zostanie zlikwidowane przez cichlids. Jestem na to przygotowany, zostało mi z poprzedniego baniaka to wrzuciłem na czas dojrzewania baniaka, żeby do maksimum zbić poziom NO3
MatiK Opublikowano 11 Grudnia 2014 #4 Opublikowano 11 Grudnia 2014 Cześć, super Ci to wyszło, gratuluję. Udanej przygody z Malawi
Alive Opublikowano 11 Grudnia 2014 Autor #5 Opublikowano 11 Grudnia 2014 Cześć, super Ci to wyszło, gratuluję. Udanej przygody z Malawi Dziękuje
CoolPhone Opublikowano 11 Grudnia 2014 #6 Opublikowano 11 Grudnia 2014 Bardzo miło się na to patrzy, fajny aranż. Powodzenia;)
Alive Opublikowano 11 Grudnia 2014 Autor #7 Opublikowano 11 Grudnia 2014 Nie spodziewałem się, aż takiego dobrego odbioru, tym bardziej, że dopiero zaczynam z Malawi przygodę, a tu nikt się nie czepia "pustki u góry", miło
spiochu Opublikowano 12 Grudnia 2014 #8 Opublikowano 12 Grudnia 2014 Fajny aranż ale jakiś tak pusto na górze A rybki będą raczej pływały do wysokości kamieni. Wysłane z telefonu
Andrzej Głuszyca Opublikowano 12 Grudnia 2014 #9 Opublikowano 12 Grudnia 2014 a tu nikt się nie czepia "pustki u góry", miło Pseudotropheus saulosi będą Ci pływały i u góry:) Spokojnie...!
marcin73m Opublikowano 12 Grudnia 2014 #10 Opublikowano 12 Grudnia 2014 Bardzo dobrze jak na początek.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się