junglist Opublikowano 3 Lipca 2015 Autor #41 Opublikowano 3 Lipca 2015 ale przyznam ze znajomi też jakoś "nie wierzą" i chodzą spokojniej obok
junglist Opublikowano 31 Lipca 2015 Autor #42 Opublikowano 31 Lipca 2015 Masakra saulosi - YouTube Troche sie na krawędzi rozkleiło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops: :oops: :cool: :confused: nowe już się klei...
egon44 Opublikowano 1 Sierpnia 2015 #45 Opublikowano 1 Sierpnia 2015 Moim zdaniem wygląda ładnie ;] a szczegóły tu: http://forum.klub-malawi.pl/showpost.php?p=323340&postcount=19 Witam sam mam takie same tło co ty i moim zdaniem lepiej do twojego tła pasował by serpentynit niż otoczaki,ale tobie ma się podobać i tyle
junglist Opublikowano 12 Sierpnia 2015 Autor #46 Opublikowano 12 Sierpnia 2015 Tamto akwarium nie było nowe... Kupiłem je dość tanio... ~650zł za baniak, pokrywę, szafkę i filtr fluval404. Przed kupnem stało zalane wodą przez 4 miesiące ale wiem, że wcześniej stało na sucho. Witam sam mam takie same tło co ty i moim zdaniem lepiej do twojego tła pasował by serpentynit niż otoczaki,ale tobie ma się podobać i tyle Masz rację ale akwarium po taniości robione i nie miałem za bardzo skąd wziąć ten serpenit a kamyczki z działeczki czekały na pobranie 8h po starcie i wstawieniu ryb. Tym razem jako tło wstawiłem czarne spienione PCV 3mm. Materiał wdzięczny w obróbce do tego stopnia, że postanowiłem wyciąć w nim otwór i "zawiesić je" na wzmocnieniu. Nie przyklejałem.
Scoby Opublikowano 12 Sierpnia 2015 #47 Opublikowano 12 Sierpnia 2015 Nie chce Cię martwić ale lepiej było by wstawić te PCV poza akwarium... Wysłane przy użyciu Taptalk
egon44 Opublikowano 12 Sierpnia 2015 #48 Opublikowano 12 Sierpnia 2015 Tamto akwarium nie było nowe... Kupiłem je dość tanio... ~650zł za baniak, pokrywę, szafkę i filtr fluval404. Przed kupnem stało zalane wodą przez 4 miesiące ale wiem, że wcześniej stało na sucho. Masz rację ale akwarium po taniości robione i nie miałem za bardzo skąd wziąć ten serpenit a kamyczki z działeczki czekały na pobranie 8h po starcie i wstawieniu ryb. Tym razem jako tło wstawiłem czarne spienione PCV 3mm. Materiał wdzięczny w obróbce do tego stopnia, że postanowiłem wyciąć w nim otwór i "zawiesić je" na wzmocnieniu. Nie przyklejałem. Serpentynit znajdziesz na składzie kamienia lub w sklepach ogrodniczych ja za równe 50kg serpentynitu dałem około 20 zł A co do otoczaków według mnie to ułożył bym z nich jakieś gruzowiska po bokach bo to ułożenie kamieni co masz na filmiku trochę wygląda jak mur obronny,ale zaznaczam że tobie ma się podobać
misiek-1984 Opublikowano 12 Sierpnia 2015 #49 Opublikowano 12 Sierpnia 2015 Tym razem jako tło wstawiłem czarne spienione PCV 3mm. Materiał wdzięczny w obróbce do tego stopnia, że postanowiłem wyciąć w nim otwór i "zawiesić je" na wzmocnieniu. Nie przyklejałem. Ja zrobiłem dokładnie tak samo. Nic nie przyklejałem. Minęło już kilka miesięcy i nic się złego nie dzieje (nie odstaje, brak wybrzuszeń).
junglist Opublikowano 12 Sierpnia 2015 Autor #50 Opublikowano 12 Sierpnia 2015 Nie chce Cię martwić ale lepiej było by wstawić te PCV poza akwarium... Co byłoby w tym lepszego?? Glony łatwiej czyścić? mi nie przeszkadza jak są ;D minusem tła "za szybą" jest tworzenie efektu lustra... wole jak jest najmatowiej jak tylko można... czyli od środka Serpentynit znajdziesz na składzie kamienia lub w sklepach ogrodniczych ja za równe 50kg serpentynitu dałem około 20 zł A co do otoczaków według mnie to ułożył bym z nich jakieś gruzowiska po bokach bo to ułożenie kamieni co masz na filmiku trochę wygląda jak mur obronny,ale zaznaczam że tobie ma się podobać Poszukam w takim razie koło siebie na jakiś składach bo docelowo jak już mi "nie cieknie" to mogę myśleć dalej niż "czy zaleje sąsiada" a co do ułożenia... uwielbiam kiedy jest odpowiednia cyrkulacja wody(nieczystości podsuwane są pod wlot do filtra) i sprzątam wtedy akwarium raz na 7 tygodni. W sensie czyszczenie szyb itp ;]. Wode podmieniam co 2tyg ale bez skupiania się tylko wąż wkładam czekam aż zleci i dolewam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się