JemioloSeba Opublikowano 2 Grudnia 2014 #21 Opublikowano 2 Grudnia 2014 Jbl phosex... dobra cena i jakość.
olo666 Opublikowano 5 Grudnia 2014 #22 Opublikowano 5 Grudnia 2014 Seachem PHOSGUARD-u mnie sinice zniknęły po tygodniu (2 m-ce temu)-na chwile obecną-bezpowrotnie!(100g na 200l baniak)-polecam!
Neosternik Opublikowano 14 Marca 2015 #23 Opublikowano 14 Marca 2015 Witajcie. Zapytam odrobinę inaczej i mam nadzieje że nie zostanę zaraz zlinczowany. Jak prowadzić akwarium żeby nie mieć żadnych glonów zarówno tych z których pysie mają radość jaki i tych niepożądanych? Mam w akwarium dużą ilość kamieni i chciałbym zachować ich kolor i nie skupiać się na czyszczeniu. Są jakieś sposoby , regulacja oświetlenia, czas swiecenia, jakieś barwy w oświetleniu których należy unikać itp?
Andrzej Głuszyca Opublikowano 14 Marca 2015 #24 Opublikowano 14 Marca 2015 Mam w akwarium dużą ilość kamieni i chciałbym zachować ich kolor i nie skupiać się na czyszczeniu. http://forum.klub-malawi.pl/slimaki-military-helmet-poradzilem-okrzemkiem-glonami-t23610.html?&highlight=military+helmet . Jeden ze sposobów:)
Guban88 Opublikowano 14 Marca 2015 #25 Opublikowano 14 Marca 2015 Jak prowadzić akwarium żeby nie mieć żadnych glonów zarówno tych z których pysie mają radość jaki i tych niepożądanych? Ślimaki to chyba jedyny sposób chociaż nigdy nie miałem ale czytałem: 1 PO4 sprowadzić do <0,02 (za wysokie do za niskiego NO3 sinice ) 2 SiO2 sprowadzić do <0,1 ( okrzemki ) 3 Niskie NO3 - około 5 ... ale wg Radfielda i tak Ci wyskoczy zieleń więc może być ciężko by mieć akwa 100% wolne od glonów. [300] Malawi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się