Bourbon Kid Opublikowano 15 Listopada 2014 #11 Opublikowano 15 Listopada 2014 jakos slabo widze akwarium bez glonojada a co ten glonojad ma wnieść do obsady akwarium że nie wyobrażasz sobie bez niego akwarium?
kosa Opublikowano 15 Listopada 2014 Autor #12 Opublikowano 15 Listopada 2014 po prostu zawsze akwarium kojarzy mi się z obecnością glonojada
waszek18 Opublikowano 15 Listopada 2014 #13 Opublikowano 15 Listopada 2014 po prostu zawsze akwarium kojarzy mi się z obecnością glonojada No ale jeżeli Twoje L-ki potrzebują wodę o pH 6,5 a nasze ryby trzymamy w wodzie o pH 7,5 - 8.5 to jaki sens jest męczyć te biedne stworzenia? Starajmy się stworzyć rybom jak najlepsze warunki do życia a nie je męczyć. Pamiętaj.
MrJoxton Opublikowano 15 Listopada 2014 #14 Opublikowano 15 Listopada 2014 Co by ci się bez glonka stało. To już lepiej jakbyś zainwestował w ślimaki, tym bardziej, że część glonów zjedzą pyśki.
waszek18 Opublikowano 15 Listopada 2014 #15 Opublikowano 15 Listopada 2014 tym bardziej, że część glonów zjedzą pyśki. Ale glonojady nie jedzą glonów. Tylko w pierwszym okresie swojego życia i to bardzo krótko.
kosa Opublikowano 15 Listopada 2014 Autor #16 Opublikowano 15 Listopada 2014 Wiem wiem. Ale chyba kazdy kto zaczyna jakas nowa przygode stara sie nagiac reguly aby miec wieksza frajde z nowej pasji. Zdrowy rozsadek przyjdzie z czasem parę slimaczkow juz mam bo juz miałem mały problem z glonami.
waszek18 Opublikowano 15 Listopada 2014 #17 Opublikowano 15 Listopada 2014 Wiem wiem. Ale chyba kazdy kto zaczyna jakas nowa przygode stara sie nagiac reguly aby miec wieksza frajde z nowej pasji. Zdrowy rozsadek przyjdzie z czasem W takim razie mi już argumentów brak. Rób jak chcesz. Przecież to tylko ryby!
kosa Opublikowano 15 Listopada 2014 Autor #18 Opublikowano 15 Listopada 2014 Dziekuje za chęci, wyjaśnienia naprawdę to doceniam ale mysle ze ten rozsadek jakim sie kierujesz i rady jake dostaje tutaj prrzyjda w pozniejszym okresie narazie cieszy mnie roznorodnosc ale za jakis czas bedzie mnie cieszylo co innego mam nadzieje ze chec stworzenia pyszczakom środowiska ja najbardziej przypominajacego oryginalne warunki w jakich zyja
stan Opublikowano 15 Listopada 2014 #19 Opublikowano 15 Listopada 2014 KONIEC OT !!!!!! Każde następne pójdą do kosza! Uwagi poszły reszta należy do kolegi Kosy.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się