davbaser Opublikowano 7 Października 2014 #1 Opublikowano 7 Października 2014 Witam wszystkich, pragnę przedstawić swój kawałek malawi. W chwili obecnej woda dojrzewa, na zakup ryb muszę jeszcze poczekać. Akwarium 160x60x60- 576l Filtr zewnętrzny 1200l/h z lampą UV Filtr wewnętrzny 400l/h Grzałka 300W Oswietlenie to naświetlacze led 1x 20W (środek), 2x10W po bokach. Dojdą jeszcze 2x10W RGB niwelujące efekt UFO :-). Możliwość oświetlania tylko boków, tylko środek, lub całość jak na foto. Tło to zamalowana tylna szyba kolorem jak na ścianie. Proszę o opinie i konstruktywną krytykę.
marcin73m Opublikowano 7 Października 2014 #2 Opublikowano 7 Października 2014 Witaj, fotki na razie brak Pierwsze, co się "rzuca w oczy", to filtr wewnętrzny 400l/h- jako mechanik w takim zbiorniku, to taka pompka niestety nie uciągnie. Myślę, że i 2000l/h + cyrkulator nie będzie za dużo. Oczywiście to też kwestia ustawienia skał w zbiorniku itd. Ale bez zdjęcia trudno coś więcej powiedzieć.
davbaser Opublikowano 16 Października 2014 Autor #3 Opublikowano 16 Października 2014 Wątek do zamknięcia.
Rekomendowane odpowiedzi