deccorativo Opublikowano 7 Lipca 2014 #11 Opublikowano 7 Lipca 2014 A czy to jest wątek o wodzie? Nie popadajmy w skrajność. Baniak generalnie Ok. Nie popadamy w skrajności, nie robimy paniki, zostawiamy gościa w nieświadomości bo baniak generalnie jest OK. o to ci chodziło meszek? może admin od razu przeniesie do podstaw?
Slawek-meszek Opublikowano 7 Lipca 2014 #12 Opublikowano 7 Lipca 2014 Nie popadamy w skrajności, nie robimy paniki, zostawiamy gościa w nieświadomości bo baniak generalnie jest OK. o to ci chodziło meszek? Jeżeli panikę wprowadzasz to tylko Ty. Nic takiego nie napisałem. Zwróć uwagę co napisałem. Tylko tyle że to nie jest dział do tego, tylko po to aby się przedstawić i swój zbiornik. A Ty jako klubowicz powinieneś wiedzieć najlepiej. Szanuje Ciebie ale mam wrażenie, że chyba chcesz wszystkich uszczęśliwić, tak to wygląda. Zachowujesz się w ten sposób jakbyś tylko Ty wszystko wiedział i był jasnowidzem. A może powinien posttać nowy dział tylko dla jednej osoby. Może z bastuj trochę, na forum jest dużo miejsca dla wszystkich nie tylko dla Ciebie. Kiedyś już ktoś napisał O Wielkim Deccorativo. O baniaku napisałem że jest ok chodziło mi tylko o wygląd bo po to jest ten wątek.
eljot Opublikowano 7 Lipca 2014 #14 Opublikowano 7 Lipca 2014 Panowie kolejne OT powędruje tam gdzie jego miejsce.
sebusw Opublikowano 9 Lipca 2014 Autor #15 Opublikowano 9 Lipca 2014 Już nie potrzebne kłótnie Wszystko jest ok dzięki że każdemu się podoba. Czekam teraz na filtr wewnętrzny no i trzeba będzie go jakoś schować przy okazji schowam jeszcze grzałkę. No i czekamy aż rybki podrosną Pozdrawiam. 1
sebusw Opublikowano 22 Lipca 2014 Autor #16 Opublikowano 22 Lipca 2014 No nie było czasu wcześniej ale teraz dodam fotki. W zeszłym tygodniu wleciał filtr wewnętrzny Aquael circulator 1500. Zrobiłem trochę porządek i starałem się pochować parę rzeczy żeby nie było tak widać i wyszło całkiem fajnie. Rybki mają się dobrze i dorastają. PS. po otworzeniu obrazka polecam kliknąć prawy i pokaż obrazek wtedy się tak nie powiększa
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się