eljot Opublikowano 11 Czerwca 2014 #11 Opublikowano 11 Czerwca 2014 Może być tak, że to seachem prime rozprawił się z glonami? Może się ktoś wypowie co używał, ja leję uzdatniacz tetry.
Konrad-skorpion Opublikowano 29 Lipca 2014 #12 Opublikowano 29 Lipca 2014 Ja leje to cudeńko i glonów mam masa. A od wczoraj wylazły mi na piach małe kolonie świderków.
DonPempollo Opublikowano 29 Lipca 2014 #13 Opublikowano 29 Lipca 2014 Też wydaje mi się że redukcja obsady i to znacząca, wpłynęła na glony. Ja mam korpus i poza klarownością wody nic się nie zmieniło. W moim przykładu okrzemki Ja po ok 10-14 (przepływ bez zmian) dni nie wymieniania wkładu 10" 100mikr zauważyłem że w korpusie mam coś przypominającego falujące andruty na ścianach korpusu a na samym wkładzie mam żółtą galaretę. To jakaś kolonia bakterii czy kupska zaczynają się rozkładać czy jeszcze coś innego ?
stan Opublikowano 29 Lipca 2014 #14 Opublikowano 29 Lipca 2014 Może się ktoś wypowie co używał, ja leję uzdatniacz tetry. Używam tego specyfiku i nie zauważyłem żeby szlak glony trafiał, wręcz w 430l mam piękny rozkwit okrzemek i brunatnic z czego jestem mega zadowolony - domek zaczyna wyglądać jak ich jeziorko .
Gość pemergency Opublikowano 29 Lipca 2014 #15 Opublikowano 29 Lipca 2014 Heh, że Wam się chciało odkopać 2 miesięczny temat
Konrad-skorpion Opublikowano 29 Lipca 2014 #16 Opublikowano 29 Lipca 2014 Tak jak u mnie Stan ale chciałbym też zielonego dywanika trochę... Leje ta symfonie złota oraz inne minerały i nic
Gość pemergency Opublikowano 29 Lipca 2014 #17 Opublikowano 29 Lipca 2014 jakie masz światełko konradmk?
Konrad-skorpion Opublikowano 29 Lipca 2014 #18 Opublikowano 29 Lipca 2014 Oświetlenie - Belka LED RGB w oprawie AquaLux oraz 2x54W oprawa AquaLux (117,5cm) Ciemno, bo muszę popracować nad lustrzanką. Dopiero się uczę robić zdjęcia I chce w końcu założyć 2x led'y 10W V-TAC co kiedyś podpowiedziałeś. Rozebrałem, bo musiałem zasilacz wyjąć i jakoś nie mam kiedy podłączyć. Już wszystko gotowe tylko 6 lutów zostało
stan Opublikowano 29 Lipca 2014 #19 Opublikowano 29 Lipca 2014 Ale w naturalnym środowisku najczęściej są jednak widywane brunatnice niż zielenice ;-).
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się