sake Opublikowano 9 Maja 2014 #1 Opublikowano 9 Maja 2014 pytanie wczoraj zrobiłem podmiankę wody u moich pysi na kamieniach zauważyłem brązowe plamy co mnie znowu spotkało proszę o rade i jak się tego pozbć
marcin73m Opublikowano 10 Maja 2014 #2 Opublikowano 10 Maja 2014 Jeżeli baniak świeży, to pewnie okrzemki. Pozostaje albo na razie zaakceptować i czekać, aż ustąpią miejsca zielonym glonkom, albo zastosować któryś z absorbentów krzemianów (np. Sera silicate clear). Temat był już wielokrotnie przerabiany na forum.
eljot Opublikowano 11 Maja 2014 #3 Opublikowano 11 Maja 2014 O okrzemkach znajdziesz na forum wszystko Zamykam
Rekomendowane odpowiedzi