biz0n Opublikowano 27 Kwietnia 2014 #1 Opublikowano 27 Kwietnia 2014 Witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowy, choć z akwarystyką miałem już do czynienia (wcześniej holendry). Ponieważ moje poprzednie akwarium uległo awarii, będę zakładał nowe. Wybór padł na malawi, planuję zbiornik 240l. Mam nadzieję odnaleźć tutaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania
yaro Opublikowano 27 Kwietnia 2014 #2 Opublikowano 27 Kwietnia 2014 oj dużo czytania dużo owocnej lektury - zacznij of FAQ
waszek18 Opublikowano 27 Kwietnia 2014 #3 Opublikowano 27 Kwietnia 2014 Witaj, wybór trafny. Ryby i biotop cię nie zawiodą. Znajdziesz tutaj na forum odpowiedzi na wszystkie pytania. A w razie wątpliwości postaramy się je rozwiać. Powodzenia.
biz0n Opublikowano 10 Czerwca 2014 Autor #4 Opublikowano 10 Czerwca 2014 Pierwsze przymiarki, niebawem start.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się