wilkacy Opublikowano 14 Kwietnia 2014 #1 Opublikowano 14 Kwietnia 2014 Cześć, Czytam forum od jakiegoś już czasu, będąc pod mocnym wrażeniem zawartych tu informacji w zasadzie nie widziałem potrzeby zabierania głosu. Trafiłem tu szukając jakichś informacji o startowaniu z akwarium 500L+ po tym jak testowo wystartowałem 42l w pokoju syna i uzgodniłem z żoną gdzie stanie "duże" akwa. Nadchodzi więc czas startowania z akwarium i zaczynają mnożyć się pytania. Na początek wpada przybić pięć. Witajcie! Pozdrawiam, wilku
waszek18 Opublikowano 14 Kwietnia 2014 #2 Opublikowano 14 Kwietnia 2014 Witaj Dobrze trafiłeś. Każdy chętnie Ci tutaj pomoże. Pamiętaj tylko zanim zadasz pytanie, postaraj się sam znaleźć na nie odpowiedź Pozdrawiam i życzę powodzenia P.S. Mam nadzieję, że te 42l to nie jest malawka
Shiroki Opublikowano 15 Kwietnia 2014 #4 Opublikowano 15 Kwietnia 2014 Kurcze, u mnie było dokładnie tak samo. Najpierw mały dostał swoje szkiełko, potem Małż dała sie przekonać do większego. Witaj wiec i opowiadaj co dalej z Twoim akwarium
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się