pmiz Opublikowano 27 Marca 2014 #1 Opublikowano 27 Marca 2014 Witam Właśnie zakończyłem swój zbiornik do którego się przygotowywałem od 6 miesięcy . Zbiornik 112 oświetlenie : T8 18w x 2 ( Narva Oceanic BlUE + Sylvania Coralstar ) świeci się od 9.00 do 12.00 oraz 16.30 do 20.00 Taśmy Led 36 led x 2 ( jedna niebieska druga biała zimna ) świecą się niebieska od 6.00 do 21.30 Biała od 7.00 do 9.00 oraz od 12.00 do 16.30 oraz od 20.00 do 21.00 Taśma Led 6 led niebieska od 21.30 do 6.00 Filtracja JBL E1501 ( biolog i mechanik ) Wkłady : Dolny Kosz Ceramika i Zeolit Środkowy Kosz Żwir Koralowy i Azo 4 in 1 Górny Kosz Gąbka + Watolina Kosz Kombi Gąbka Średni ziarnista i drobno ziarnista między nimi JBL SymecMicro I gąbka na róże jako prefiltr Ogrzewanie Aquael 150w Easy Heater Napowietrzanie Eheim Air Pump 400 + dwie kostki lipowe ( kaprys drugiej lepszej połówki ) Podłoże Piasek wapienny Granulacja: 1,0-1,5mm 8 kg Grys Dolomitowy wapienny Granulacja : 1-2 mm 8 kg Wystrój : Łupek Wapienny Biały 12 kg + Anubias Obsada narazie 12 Saulosi takich około 4 - 5 cm.
eljot Opublikowano 27 Marca 2014 #2 Opublikowano 27 Marca 2014 Totalnie nie mój klimat ale jak ci się podoba i ta karkołomna konstrukcja nie runie to OK. Tez takie cuda na początku układałem ale bardzo szybko mi przeszło
pmiz Opublikowano 27 Marca 2014 Autor #3 Opublikowano 27 Marca 2014 ułożone jest na spodzie styropian na to płaski łupek i dopiero ustawiana konstrukcja jedno o drugie się zapiera położone było na to dla próby ciężkie przedmioty i nie runęło na koniec zasypane piaskiem nawet jak podkopią to nie runie . wszytko przemyślane .
fanxbox360 Opublikowano 28 Marca 2014 #4 Opublikowano 28 Marca 2014 Kiedyś też lubialem akwa na niebiesko ale jako dodatek do pokoju a nie dla rybek... w tym świetle ryb nie widać
paputek25 Opublikowano 28 Marca 2014 #5 Opublikowano 28 Marca 2014 Elegancko, fantazyjnie..wyobraznia wibruje ;-)
pmiz Opublikowano 28 Marca 2014 Autor #6 Opublikowano 28 Marca 2014 Kiedyś też lubialem akwa na niebiesko ale jako dodatek do pokoju a nie dla rybek... w tym świetle ryb nie widać bo to jest tylko oświetlenie 36 led niebieskie włączone na fotce tak jest w dzień gdy są włączone świetlówki :
donk Opublikowano 28 Marca 2014 #7 Opublikowano 28 Marca 2014 Tło jakieś dodaj bo ta ściana trochę bije po oczach np. czarny bristol albo pcv spienione. Wrzucił bym też jakieś większe kamienie żeby filtr zasłonić. Grzałkę połóż z tyłu za kamieniami na piasku to nie będzie się tak w oczy rzucać. Ogólnie baniak miły ale nie mój klimat wolę serpentynit i mroczny klimat
waszek18 Opublikowano 3 Kwietnia 2014 #8 Opublikowano 3 Kwietnia 2014 Niestety mi się nie podoba. Ale ważne by twoje oko cieszyło. Powodzenia :-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się