onestone Opublikowano 23 Kwietnia 2014 Autor #21 Opublikowano 23 Kwietnia 2014 Pierwsze przymiarki nie ma się czym chwalić Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
paputek25 Opublikowano 23 Kwietnia 2014 #22 Opublikowano 23 Kwietnia 2014 fajnee mozna z niego zrobic zacne Malawisko.
marek_z_81 Opublikowano 23 Kwietnia 2014 #23 Opublikowano 23 Kwietnia 2014 Już jest fajnie Tą wysokością tak bym się nie przejmował. Puki stoi nie zalane to moja rada jest taka żeby pod pionowe płyty w szafce dać jakieś podparcie.
Guban88 Opublikowano 23 Kwietnia 2014 #24 Opublikowano 23 Kwietnia 2014 Już jest fajnie Tą wysokością tak bym się nie przejmował. Puki stoi nie zalane to moja rada jest taka żeby pod pionowe płyty w szafce dać jakieś podparcie. Albo skręcić blat ze ścianą wspornikiem do półek. Ja tak mam połączone u siebie [300] Malawi
onestone Opublikowano 24 Kwietnia 2014 Autor #25 Opublikowano 24 Kwietnia 2014 Zrobiłem wsporniki z łat także powinno wytrzymać,efekt kiepski bo nie ma jeszcze normalnego oświetlenia a i telefonem lepszego zdjęcia nie cykne.Ja jestem zadowolony jak narazie,jeszcze kamienie,tło ,lampy,cyrkulatory i powinno być dobrze.Pyski oszalały.. Ps: chinol mi tak hałasuje że amen,chyba.się gdys powietrze do niego dostaje Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka -- dołączony post: hej!pytanie mam,przy takim baniaku jak mam powyzej...jak sie wam wydaje,czy 2x jvp i jako mechanik korpus z narurowca z gabka przed hw303b powinno wystarczyc?Rozwazam jeszcze at203 z jednym falownikiem ale niechetnie,jednak gabka szpeci. prosze o rady lub alternatywy
Misiek Opublikowano 24 Kwietnia 2014 #26 Opublikowano 24 Kwietnia 2014 Wg mnie sporo będzie zależało od docelowej ilości ryb. Na razie możesz testować, jeśli będzie taka potrzeba dokupisz mechanika, drugi kubeł albo sklecisz coś na pompie CO i korpusach. I tu np pojawiły się nowe energooszczędne pompy DIAOMOND, o podobnym poborze prądu jak grundfos - http://allegro.pl/listing/listing.php?department=wszystkie+dzia%C5%82y&order=p&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&string=diamond+pompa Choć widzę, że grudfos alpha2 tez potaniał od kiedy ostatnio interesowałem się tematyką - http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=alpha+grundfos&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y W takim układzie, jeśli dysponować miejscem na kilka korpusów to nic jak tylko iść w kierunku tego rozwiązania. Zachęcam do zapoznania się z lekturą na forum. 1
onestone Opublikowano 27 Kwietnia 2014 Autor #27 Opublikowano 27 Kwietnia 2014 Malawi aquarium 275l - YouTube dzisiaj troche motałem przy akwa,woda jeszcze mleczna a ryby obsrane i blade.Troche odbiega od wygladu jeziora ale jak porosna glony na kamieniach bedzie lepiej.Dobry kierunek?
waszek18 Opublikowano 27 Kwietnia 2014 #28 Opublikowano 27 Kwietnia 2014 Wygląda fajnie :-) trochę zasloniłbym sprzęt z prawej strony jeszcze ale ogólnie zbiornik mi się podoba :-)
Robson79 Opublikowano 6 Stycznia 2019 #29 Opublikowano 6 Stycznia 2019 51 minut temu, kaktusniehamer napisał: Moim zdaniem ten zbiornik starczy ci na parke P.Afra lub parke P. rdzawego Ale kotleta odgrzebałeś... a pozatym pyszczaki hoduje się w haremach a nie w parach... 2
Andrzej Głuszyca Opublikowano 6 Stycznia 2019 #30 Opublikowano 6 Stycznia 2019 Temat zamykam aby nie wprowadzał w błąd:)
Rekomendowane odpowiedzi