Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziekuje za dobre slowo :)


Akwarium jakies 160kg, wapieni jakies 150kg, piaskowca moze 100kg lacznie bo kupowalem na m2. Wody reszta. Myślę, że łącznie jakies 1000kg .. całe szczeście pod akwa piwnica a nie mieszkający ludzie bo to akwa w firmie a nie w blokach :). Tak się akurat złożyło że prawie pod akwa przechodzi pod podłogą belka wzmacniajaca "sufit piwnicy", akwarium na gwarancji ... firma ubezpieczona od zalania ... spie spokojnie :)

Opublikowano

Rewelacyjny pomysł z tym sterownikiem nawadniania.

Też sobie sprawię takie urządzonko. Mam tylko pytanie po co te 2 filtry za zaworem?

Opublikowano

Dobra robota mi się bardzo podoba, co do żwirku to tak jak kiss w galerii napisał pysiaki z czasem rozniosą mimo że ma dużą granylację.

Choc jak coś na piachu lezy - byle nie za dużo to imho tez ma urok - a z czasem jak się za mocno żwir po akw arozniesie to duży cedzak w rękę i się bawisz w poszukiwaczy złota - jak tak robiłem bo ja od piaszczystej łachy kamieniami oddzieliłem kawałek dna w z grubym żwirem bo tam sadziłem rośliny z czasem jak żwir się przemieścił w większej ilości na piasek to własnie takim kuchennym druszlakiem załatwiłem sprawe.

Opublikowano
Rewelacyjny pomysł z tym sterownikiem nawadniania.



:) Cieszę się, ze pomogłam koncepcyjnie:)


To taki pomysł. Kiedyś chodziłam po markecie budowlanym i dostałam ulotkę Gardeny. Sterowniki i kroplowniki tej firmy co prawda mają w specyfikacji użycie wyłącznie na zewnątrz ale ja postanowiłam niecnie naciągnąć klienta na montaż czegoś takiego w domu i działa już przeszło dwa lata. Od tamtej chwili kilka razy jest stosowałam- zawsze z powodzeniem.

Dodam, że wolę system gardena od wielu systemów, które z założenia są do stosowania wewnątrz. Ja np. łącze to wszystko szybkozłączkami- wytrzymują spokojnie ciśnienie i są szczelne, a łatwość montażu jest porażająca. Można tez wszystko zdemontować w parę minut.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.