Misiek Opublikowano 22 Stycznia 2014 #11 Opublikowano 22 Stycznia 2014 Fajnie, wszystko tak jak trzeba Tez mi się podoba.
bolo141 Opublikowano 22 Stycznia 2014 #12 Opublikowano 22 Stycznia 2014 Witaj. Fajny baniak. Jak dobrze że nie każdy boi się czytać: )
darek_vn Opublikowano 22 Stycznia 2014 Autor #13 Opublikowano 22 Stycznia 2014 Należę zdecydowanie do tych co wolą czytać niż pisać :-)
marek_z_81 Opublikowano 22 Stycznia 2014 #14 Opublikowano 22 Stycznia 2014 Co dałeś na tło, że daje taką niebieskawą poświatę?
darek_vn Opublikowano 22 Stycznia 2014 Autor #15 Opublikowano 22 Stycznia 2014 Folia oracal w kolorze granatowy morski, plus odbłyśnik skierowany do przodu - fajnie zaciemnia tył
Guban88 Opublikowano 22 Stycznia 2014 #16 Opublikowano 22 Stycznia 2014 Ładnie ładnie też mi wpadł w oko aranż. [300] Malawi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się