darek_vn Opublikowano 21 Stycznia 2014 #1 Opublikowano 21 Stycznia 2014 Witam wszystkich, Przez ostatni miesiąc pilnie przeglądałem wszystkie wątki o zakładaniu i pielęgnacji zbiorników malawi. Mam nadzięję, że nie popełniłem większych błędów w zakresie filtracji, obsady, itd. Do rzeczy, jest to druga moja przygoda z malawi, pierwsza zakończyła się niestety wraz z wyjazdem na studia. Teraz, parę lat później udało mi się założyć akwarium 240l o standardowych wymiarach 120x40x50. Akwarium zalane miesiąc temu, zarybione 2 dni temu po ustabilizowaniu się wszystkich parametrów. Z góry przepraszam za jakość zdjęć ale nie mam obecnie dostępu do nawet zwykłej cyfrówki, pozostaje telefon. Poniżej info: akwarium: 120x40x50 Myciok filtracja: Aquael circulator 2000- mech., HW-303b- biol. oświetlenie: 1x30W Sylwania Aquastar 10000k (częściowo przyciemniona po bokach) podłoże: piasek kwarcowy, serpentynit ogrzewanie: grzałka 200W obsada: młodzież Saulosi Coral i Maingano (docelowo 3 gatunki) pozdrawiam
waszek18 Opublikowano 21 Stycznia 2014 #2 Opublikowano 21 Stycznia 2014 Witaj, akwarium założone poprawnie (aż dziw ): odpowiednia filtracja, wymiary oraz obsada. Jeszcze wygląda sterylnie, ale za kilka miesięcy nabierze uroku dzięki glonom. Pozdrawiam
CoolPhone Opublikowano 21 Stycznia 2014 #4 Opublikowano 21 Stycznia 2014 Szacunek za wytrwałość w lekturze i przyłożenie się do projektu. <brawo>
nabe Opublikowano 21 Stycznia 2014 #5 Opublikowano 21 Stycznia 2014 Ładny baniaczek. Sukcesów hodowlanych życzę i żeby pasja się rozwijała w kierunku większego i większego szkła
darek_vn Opublikowano 21 Stycznia 2014 Autor #6 Opublikowano 21 Stycznia 2014 Co do większego szkła to narazie zaporowe jest wynajmowane mieszkanie w bloku no i... żona ;-) Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
crav Opublikowano 21 Stycznia 2014 #7 Opublikowano 21 Stycznia 2014 witamy, świetnie ! udowadniasz, że km posiada wiedzę oraz da się z niej skorzystać. Powodzenia
dzidek1985 Opublikowano 21 Stycznia 2014 #8 Opublikowano 21 Stycznia 2014 Gratuluję poprawnie założonego baniaka! I życzę miłej obserwacji zachowania rybek! ps. jak można wiedzieć to skąd jesteś?
darek_vn Opublikowano 21 Stycznia 2014 Autor #9 Opublikowano 21 Stycznia 2014 Czerwionka-Leszczyny, koło Rybnika
Kriso Opublikowano 22 Stycznia 2014 #10 Opublikowano 22 Stycznia 2014 Fajnie zrobiony baniaczek. Powodzenia:)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się