marcin1ja1 Opublikowano 22 Listopada 2013 Autor #11 Opublikowano 22 Listopada 2013 Poziom wody zdeterminowany jest przez deszczownicę
Guban88 Opublikowano 22 Listopada 2013 #12 Opublikowano 22 Listopada 2013 Ja bym zakupił jakiś ciemny kamień i by z tym tłem pasował idealnie;) Też moje pierwsze malawi miałem tak że tło z łupka , a kamienie kwarc. I z czasem jak oglądałem inne zbiorniki przestało mi się podobać. [300] Malawi
Bezprym Opublikowano 22 Listopada 2013 #13 Opublikowano 22 Listopada 2013 Te kamienie do poprzedniego tła lepiej pasowały, do obecnego już niekoniecznie.
pikul26 Opublikowano 23 Listopada 2013 #14 Opublikowano 23 Listopada 2013 No i od razu lepiej.Jak dolejesz wody to pyśki nie wyskoczą jeśli nie masz pokrywy?? Co to za tło jeśli można zapytać fajnie się prezentuje.
marcin1ja1 Opublikowano 23 Listopada 2013 Autor #15 Opublikowano 23 Listopada 2013 Cieszę się, że druga odsłona akwarium jest lepsza. Wodę już dolałem i jest zdecydowanie na plus. Wcześniej myślałem, że deszczownica musi uderzać o taflę wody, ale w tej chwili jest tuż pod powierzchnią wody i powoduje widoczny ruch tafli. Tło zakupiłem używane na allegro za 80zł. Imituje czarne łupki. Nie wiem jakiej jest firmy. W niedalekiej przyszłości zamierzam wymienić skałki na czarny serpentynit aby współgrał z tłem. Zastanawiamy się jeszcze nad rodzajem skałek, ale chcemy aby były ciemno-szare lub czarne. Moja żona postanowiła zająć się wyglądem akwarium stąd ta metamorfoza. Ja zajmuję się sprzętem
marcin1ja1 Opublikowano 7 Grudnia 2013 Autor #16 Opublikowano 7 Grudnia 2013 Chyba ostateczna odsłona metamorfozy naszego akwarium. Przeszliśmy z żona długa drogę, od "akwa morskiego", do końcowej formy jaką przedstawiają poniższe fotki. My jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmiany jaką zafundowaliśmy baniakowi Naoglądaliśmy się waszych baniaków i myślę, że celnie zainspirowaliśmy się ich wyglądem. Jesteśmy też dumni z szafki z IKEI, że dzielnie zniosła nasze kamulce (wzmocniliśmy ją). Jesteśmy otwarci na wasze sugestie A tak prezentował się cykl naszych metamorfoz: POCZĄTEK: 2 odsłona: KONIEC:
Andrzej Głuszyca Opublikowano 7 Grudnia 2013 #17 Opublikowano 7 Grudnia 2013 ....jak dla mnie osobiście to ostatnia odsłona najbardziej mi się podoba!!! Gratuluję!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się