romekjagoda Opublikowano 15 Sierpnia 2007 #11 Opublikowano 15 Sierpnia 2007 "tylko im bardziej mętna woda, to więcej NO3" no z tym tez sie nie zgodze - mozesz miec zakwit glonow ktory bedzie Ci pozeral wiekszosc powstalego no3 - i no3 bedzie na poziomie prawie zerowym Nie zrozumieliśmy się, a właściwie ja nie wyraziłem się dość jasno, a Ty trochę wyrwałaś ten fragment zdania z kontekstu. Ironizowałem, że gdyby stężenie NO3 w prosty sposób przekładało się na mętność wody, to nie trzeba by żadnych testów, bo gołym okiem byłoby widać, że im mętniejsza woda, tym większe stężenie NO3. Oczywiste jest, że takiej zależności nie ma, gdyż jak sama napisałaś, zmętnienie wody może być spowodowane różnymi czynnikami. Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się