adi19790 Opublikowano 15 Września 2013 #1 Opublikowano 15 Września 2013 Witam. Akwarium stoi prawie rok,były okrzemki,wyparły je piękne zielone glonki.Teraz powróciły okrzemki albo coś innego,nie jestem pewien czy są to okrzemki bo barwa jest ciemna.Pojawiły się też dziwne zielone kropki na szybie.Ryby skubią glonki te co są na kamieniach.Zrobiłem filmik,proszę o rozpoznanie. [ame]http://www.youtube.com/watch?v=I8Ec_EHAOhAz[/ame] Jak to są okrzemki to czym to mogło być spowodowane?
pablojogi Opublikowano 16 Września 2013 #3 Opublikowano 16 Września 2013 wstaw film ponownie bo się nie odpala
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się