malet7 Opublikowano 20 Września 2013 Autor #22 Opublikowano 20 Września 2013 Widok akwa po upływie miesiąca i po niedawnej zmianie filtra mechanicznego, jbl zastąpił at-203. Kamieniem nie udało się go zasłonić i będę próbował zdobyć albo większy kamień, albo posadzę tam Cryptocorynę.
malet7 Opublikowano 29 Września 2013 Autor #23 Opublikowano 29 Września 2013 Wtrącający się samiec Red Red dobił chyba w nocy Membka. Rano przerzuciłem go do kotnika, ale po paru godzinach padł.
malet7 Opublikowano 14 Grudnia 2013 Autor #24 Opublikowano 14 Grudnia 2013 Widok akwa po upływie kilku miesiecy. Obsada: Membe Deep 2+2 Red Red 3+1 Elongatus Mpanga 3+3 :/ Maingano 5sztuk (5cm) za parę miesięcy będę mógł postawić minimum 375litrów.
Bezprym Opublikowano 15 Grudnia 2013 #25 Opublikowano 15 Grudnia 2013 Akwarium bardzo ładne brakuje tylko kilku wyższych kamieniami.
Gość Opublikowano 16 Grudnia 2013 #26 Opublikowano 16 Grudnia 2013 Tak jak wyżej kolega napisał przyda się trochę wyższych kamieni . Red red nie nadaje się do takiego litrażu jak i również nie nadają się do niego 4 gatunki.
malet7 Opublikowano 16 Grudnia 2013 Autor #27 Opublikowano 16 Grudnia 2013 Wiem o tym, że się nie nadają, w przyszłym roku wszystko docelowo bedzie pływało w 375litrach, a póki co ryby są jeszcze mlode. pzdr
Andrzej Głuszyca Opublikowano 13 Stycznia 2014 #29 Opublikowano 13 Stycznia 2014 Żegnaj 240... witaj 540 ..to tylko pogratulować!!
malet7 Opublikowano 13 Stycznia 2014 Autor #30 Opublikowano 13 Stycznia 2014 Jeszcze trochę wody upłynie zanim je zarybie, bo mam teraz na głowie remont i przeprowadzkę, ale pewne jest, że w tym tygodniu ją odbieram
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się