malet7 Opublikowano 8 Sierpnia 2013 Autor #11 Opublikowano 8 Sierpnia 2013 To nie jest wapień filipiński, sam w sumie nie wiem co to jest, nazywa się to Lochsteine, nie zmienia parametrów wody. Z bliska wygląda jakby beton drążony przez wodę. Nie wygląda to naturalnie i zmienię na otoczaki albo serpentynit. Witaj na forum Siema
Sir_Yaro Opublikowano 8 Sierpnia 2013 #12 Opublikowano 8 Sierpnia 2013 Ten wyglada rewelacyjnie: http://forum.klub-malawi.pl/attachment.php?attachmentid=3114&d=1375912144 Yaro proszę nie robić OT
malet7 Opublikowano 9 Sierpnia 2013 Autor #13 Opublikowano 9 Sierpnia 2013 Ten wyglada rewelacyjnie: http://forum.klub-malawi.pl/attachment.php?attachmentid=3114&d=1375912144 Yaro proszę nie robić OT I z tego co widzę chyba takich wyrośnie pięć sztuk z pięciu które posiadam :/ Wrzucę może zdjęcia, to pomożecie mi określić płeć? ------------------------------------------------------------------------------------------- Zdjecia Mpagni, dwa, których nie wstawiałem to na pewno samce, a z resztą proszę o pomoc: 1 - samiec ? 2 - samiec ? 3 - samica ?
pablojogi Opublikowano 12 Sierpnia 2013 #15 Opublikowano 12 Sierpnia 2013 moim zdaniem 3 samice raz wielkość, dwa barwa samce jaśniejsze są i mają więcej żółtego na płetwie ogonowej.
Slawek-meszek Opublikowano 12 Sierpnia 2013 #16 Opublikowano 12 Sierpnia 2013 Kolego Malet7 raz zwróciłem uwagę, że to nie jest temat do dobierania obsad. Jest od tego inny dział, do identyfikacji też jest osobny dział. Jeszcze jedno zapytanie o obsadę zamknę ten wątek a później będą pretensje.
malet7 Opublikowano 21 Sierpnia 2013 Autor #18 Opublikowano 21 Sierpnia 2013 Siemka, zmieniłem kamyki, niestety u mnie dostać serpentynit to tragedia... Nie wiem jak ta skała się nazywa, ale jest skałą wapienną. Ph po tygodniu wynosi 8. Zmieniłem też filtr, teraz pracują dwa jbl 1500 i dosypałem piachu. Niestety nikt nie jest zainteresowany rybami, także obsada póki co została bez zmian.
Guban88 Opublikowano 21 Sierpnia 2013 #19 Opublikowano 21 Sierpnia 2013 Jak dla mnie wyszło o wiele lepiej jak wcześniej;) Fajnie kamienie się zgrały z tłem [102] Malawi
Slawek-meszek Opublikowano 21 Sierpnia 2013 #20 Opublikowano 21 Sierpnia 2013 Teraz wygląda o niebo lepiej niż wcześniej. Brawo
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się