JEFFIK Opublikowano 3 Sierpnia 2013 #11 Opublikowano 3 Sierpnia 2013 Heya Maciek Poczytaj trochę FORUM MALAWI, choćby podstawy bo... nie wiem co myśleć o przygotowaniu Twojego baniaka pod Malawi:confused: http://forum.klub-malawi.pl/faq.php
maciek1985 Opublikowano 3 Sierpnia 2013 Autor #12 Opublikowano 3 Sierpnia 2013 mialem mialem mysle ze moze jes pozjadalo towarzystwo :9
Slawek-meszek Opublikowano 3 Sierpnia 2013 #13 Opublikowano 3 Sierpnia 2013 Panowie jeszcze jedno pytanie lub wzmianka na temat obsady, wszystko będzie kasowane. To nie jest dział obsady czy chów pyszczakówk.
Sebastian_Z Opublikowano 14 Sierpnia 2013 #14 Opublikowano 14 Sierpnia 2013 Poprostu wcielo gdzies i nie ma zwlok pyszczak zoltego i kilku kirysow Bedzie piasek i kamienie ale narazie fundusze blokuja ( Kiryski zostały zjedzone przez redy- kwestia jednego dnia-(nie ten biotop) Jakoś pomyśl nad aranżacją bo jest strasznie goło w środku. I jak koledzy mówili daj piach pysie fajnie kopią( a piach pięknie potrafi przerysować szybę przy czyszczeniu z glonów ale to kwestia wprawy) Pozdrawiam
maciek1985 Opublikowano 15 Sierpnia 2013 Autor #15 Opublikowano 15 Sierpnia 2013 Witam ponownie Piasek juz czeka na zmiane aranzacji:) Teraz szukam odpowiednich kamieni Pozdrawiam forumowiczow
maciek1985 Opublikowano 27 Sierpnia 2013 Autor #16 Opublikowano 27 Sierpnia 2013 http://imageshack.com/scaled/large/843/1qmq.jpg
eljot Opublikowano 27 Sierpnia 2013 #17 Opublikowano 27 Sierpnia 2013 Ciekawy aranż ale wywaliłbym te kokosy itp. bo pasują jak kwiatek do kożucha
maciek1985 Opublikowano 27 Sierpnia 2013 Autor #18 Opublikowano 27 Sierpnia 2013 to nie sa kokosy tylko potłuczone dzbanki zeby ryby sie tam chowaly
Sebastian_Z Opublikowano 27 Sierpnia 2013 #19 Opublikowano 27 Sierpnia 2013 Cześć mi się bardzo podoba ciekawie to zrobione, ale za jakiś czas pewnie przemeblujesz. Ja bym dał jakieś kamienie o bardziej ostrych krawędziach i w tym baniaczku ułożył im jakieś dwie pseudo wyspy z głazów. Środek bym zostawił pusty, dla ryb. Zresztą pisze to się fajnie a coś takiego zrobić i żeby to jeszcze miało sens hmmm gorzej. Ostatnio tak zrobiłem u siebie na krańcach akwa, porobiłem takie jakby dwie góry( dwa skupiska kamieni) w krańcach. Zawołałem żonę, się skrzywiła i stwierdziła że może być :)4 Tak że zawsze to jest kwestia gustu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się