maciek1985 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 #1 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 Witam chcialem przedstawic swoj baniak 135*55*55 Szklo : float oswietlenie:led6500k i led 1200k fitracja : chinczyk jakis plus falownik jak narazie grzalka: aqael 300w napowietrzacz : ehem + dwie kurtyny podlorze: zwir plus otoczaki puki co roslinnosc:cryptocoryna obsada to: maylandia red red 10szt, cynotilapia afra pulpican 9szt labidochromis sp. hongi sweden 10szt maylandia chilumba zebra maison reef 10 szt labidochromis caeruleus 2szt (bylo 10) pseudotropheus acei 2 szt melanochromis cyaneorhabdos - maingano 1 szt http://www.fotosik.pl/u/matias228/album/1486294
Maciej Opublikowano 2 Sierpnia 2013 #2 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 Wszystko pięknie ładnie, kamienie podłoże, ale wg. mnie masz za mało ryb...
maciek1985 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 Autor #3 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 Na razie wstrzymuje zakupy . Bo sa plany ale na razie odlegle:( mysle ze póki co tyle wystarczy ewentualnie yelow dokupie 8 sztuk i niech sobie rosna
Sir_Yaro Opublikowano 2 Sierpnia 2013 #4 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 A jak te biedne ryby maja kopać w tym żwirze ? O ile to żwir bo zdjęcia fatalne i mało co widać...
Guban88 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 #5 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 Ja bym zmienił to podłoże na jakiś piach żeby miały w czym kopać , i dołożyłbym kamieni więcej żeby nie było tak "goło". [102] Malawi
maciek1985 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 Autor #6 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 Chwilowo tak musi byc nie ogarne wszystkich akwariumow naraz zeby wygladaly modelowo pozdrawiam. ps Malo kamieni bo duzo ryb poprosty zginelo
bolo141 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 #7 Opublikowano 2 Sierpnia 2013 Nie zrażaj sie i do przodu. Wywal ten żwir. Mam obecnie 1.5-2mm i troche wydaje sie za gruby. A to już trzecie moje podłoże.No i faktycznie troche pusto.....
chlodnica Opublikowano 3 Sierpnia 2013 #8 Opublikowano 3 Sierpnia 2013 Malo kamieni bo duzo ryb poprosty zginelo możesz rozwinąć głębiej to zdanie?
maciek1985 Opublikowano 3 Sierpnia 2013 Autor #9 Opublikowano 3 Sierpnia 2013 Poprostu wcielo gdzies i nie ma zwlok pyszczak zoltego i kilku kirysow Bedzie piasek i kamienie ale narazie fundusze blokuja (
Guban88 Opublikowano 3 Sierpnia 2013 #10 Opublikowano 3 Sierpnia 2013 Poprostu wcielo gdzies i nie ma zwlok pyszczak zoltego i kilku kirysow Bedzie piasek i kamienie ale narazie fundusze blokuja ( Miałeś kiryski w malawi ? [102] Malawi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się