Makatka Opublikowano 21 Lipca 2013 Autor #11 Opublikowano 21 Lipca 2013 Niestety, mimo że chałupa spora, nie da się ... Małż sam koniec końców chciał większe, ale pomierzyliśmy wszystkie mozliwe miejsca i na razie nie da rady... Stanęło na 300l ( 120x50x50 ). Będzie stało w sypialni A jak kiedyś nam się zachce większego, to postawimy drugie, na strychu Tam sobie planujemy taki pokój dzienno-rekreacyjny, ale na razie beton straszy. Forum jest niezastąpione. Strasznie się cieszę, że na Was trafiłam, bo w ciągu tygodnia lektury zweryfikowałam swoje plany zarówno odnosnie litrażu ( poczatkowo zakladalam 122 l ), o filtracji i parametrach wody nie wiedziałam nic... ale ja z tych, co zanim cos kupią przekopią internet I się dokopałam do Was. Pytanie: czy żeby usystematyzować moje na razie plany, moge gdzieś załozyć swój watek o moimplanowanym akwarium? Tak zeby ktoś mnie kontrolował, co chcę zrobić/zrobię... czy to bardzo źle widziane jako dublowanie wątków?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się