slim2102 Opublikowano 29 Maja 2013 #1 Opublikowano 29 Maja 2013 Siemanko, W dniu 27.05.2013 stanął nowy baniak (ze starą wodą z poprzedniego akwarium), poprzednie 112L poszło w zapomnienie. Inspirując się pomysłami z różnych forów, zdecydowałem się na bardziej mroczne środowisko dla moich pyśków. Zdjęcia nie powalają jakością, jednak za jakiś czas przyjdzie fotograf i wszystko zaktualizję (woda delikatnie mętna, bo chwilę wcześniej zmieniałem ustawienie kamieni tudzież dorzucałem parę sztuk Akwa: 100x50x40 Aludekor 200L Filtr: UNIMAX 250 Filtr: Aquael Fan 1 Grzałka: Aquael 100W Skały: Serpentynit 60 KG Podłoże: styropian 2cm a na nim piasek biały kwarcowy 20 kg Pod akwarium karimata Tło: Matowa folia samoprzylepna (nawet niezły efekt głębi) Rybki: Na chwilę obecną -Pseudotropheus Saulosi x 7 Ślimaki: Świderki x razy Oświetlenie: Philips living colors gen 2 dorzucam jeszcze krótki filmik: [ame] [/ame] 1
JEFFIK Opublikowano 29 Maja 2013 #2 Opublikowano 29 Maja 2013 Fajnie Ci to wyszło i te wysokie kamienie ładnie się prezentują. Druga fotka jest świetna przy tym oświetleniu. Takie mroczne są najlepsze:cool:
Maciej Opublikowano 29 Maja 2013 #3 Opublikowano 29 Maja 2013 Akwa ładne i schludne. Witam kolejnego sąsiada na forum Malawi Pzdr.
JEFFIK Opublikowano 29 Maja 2013 #4 Opublikowano 29 Maja 2013 Maciek to chyba zapach Twojej pysznej samogony przyciąga chłopaków z miasta:p Przepraszam za oftopik, nie mogłem się powstrzymać
nabe Opublikowano 29 Maja 2013 #5 Opublikowano 29 Maja 2013 Ciekawe, proste bez udziwnień, cieszy oko chociaz głowną ozdobą są ryby. I to mi się właśnie podoba. Na razie wygląda dość sterylnie, na pewno z czasem zarośnie glonem i będzie naprawdę pro. Kawałek dobrej roboty. Powodzenia w hodowli
slim2102 Opublikowano 2 Października 2013 Autor #6 Opublikowano 2 Października 2013 Mała aktualka Akwa: 100x50x40 Aludekor 200L Filtr: UNIMAX 250 Filtr: Aquael Fan 3 Grzałka: Aquael 200W Skały: Serpentynit 100kg Podłoże: styropian 2cm a na nim piasek biały kwarcowy 20 kg Pod akwarium karimata Tło: Matowa folia samoprzylepna Rybki: Pseudotropheus Saulosi x 3+4 Pseudotropheus sp."elongatus chailosi" Chitande Island F1X 1+3 Ślimaki: Świderki x razy Oświetlenie: Philips living colors gen 2 4X dioda biała punktowa Krótki filmik z walki przedstawicieli haremów: Pseudotropheus sp. " elongatus chailosi " Chitande Island F1 VS. Pseudotropheus Saulosi - YouTube
Andrzej Głuszyca Opublikowano 2 Października 2013 #7 Opublikowano 2 Października 2013 ..bardzo ładne!! Możesz jeszcze tylko grzałkę położyć na piasku za kamieniami i nie będzie już jej widać)
slim2102 Opublikowano 3 Października 2013 Autor #8 Opublikowano 3 Października 2013 Cieszę się że się podoba , co do grzałki to na górze jest pokrętło termostatu. Czy można ją całą zanurzyć?
pablojogi Opublikowano 3 Października 2013 #9 Opublikowano 3 Października 2013 można śmiało jest wodoodporna:-)
Andrzej Głuszyca Opublikowano 3 Października 2013 #10 Opublikowano 3 Października 2013 Cieszę się że się podoba , co do grzałki to na górze jest pokrętło termostatu. Czy można ją całą zanurzyć? ...można śmiało..Też tak mam!!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się