krzysiek2301 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 #11 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Fajny zbiornik, kamole fajnie ustawione Życzę powodzonka w dalszych działaniach i cierpliwości przy dojrzewaniu akwarium. Pozdrawiam, 1
Jarosław Woźniak Opublikowano 18 Kwietnia 2013 #12 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Fajne szkiełko,ładny aranż...powodzenia 1
bolo141 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Autor #13 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Dzięki za miłe słowa.Przy okazji wyszło pare pytań do mnie ale od początku... szkło stało w garażu jakiś rok po sprzedaży 116l a że naczytałem się ,na oglądałem to w końcu ruszyło:mrgreen: Tło tzw betonowe XPS zaprawa tynkarska do siatki , folia w płynie , emalia akrylowa malowane mokre na mokre cztery kolory.Grzałka Atman 250 W.Filtr zewnętrzny aqwa nova 1500 ceramika zeolit wew.jakiś buzałek 1500 planowany aquel 1500 Światło wplanach jeszcze nie wiem co narazie lampka z biurka Pokrywa w planach alum na podstawie pomysłu z forum Miłośników dyskowców. Obsada myśle że MALAWIAN pomoże dobrać Akwa dojrzałe ryby startowe od kolegi plekost plus trzy kiryśniki mają się dobrze.
Guban88 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 #14 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Też mi się podoba twój aranż [102] Malawi 1
bolo141 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Autor #15 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Ciąg dalszy kombinacji Przez chwile byl piasek budowlany straszny muł narazie został żwirek oraz inna aranżacja.
Guban88 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 #16 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Co to są za kamienie ? Przy zmianie na większy zbiornik będę szukał też jakiś ciemniejszych bo w tym mam białe [102] Malawi
bolo141 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Autor #17 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Co to są za kamienie ? Przy zmianie na większy zbiornik będę szukał też jakiś ciemniejszych bo w tym mam białe [102] Malawi serpentynit zielono czarny.
Guban88 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 #18 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Wyglądają fajnie. A da się je kruszyć młotkiem jak np łupek? Dążę do tego by w przyszłości zrobić tło z tego samego materiału co sama aranżacja , jak odwiedziłeś mój link to będziesz wiedział jak zrobiłem tło [102] Malawi
stan Opublikowano 18 Kwietnia 2013 #19 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Da się kruszyć serpentynit ale nie będzie Ci to szło tak łatwo jak z łupkiem ! Miłej pracy :-).
Maciek Opublikowano 19 Kwietnia 2013 #20 Opublikowano 19 Kwietnia 2013 najważniejsze że tobie się podoba, chociaż zawsze fajnie usłyszeć że innym też. Ja jestem na tak
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się